chrome firefox opera safari iexplorer

Україна і Польща домовилися про спільну підготовку вчителів польської та української мов

19 січня 2015 о 17:23

Україна і Польща домовилися про спільну підготовку вчителів української та польської мови для потреб національних меншин, а також про обмін студентів. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Квіт, якого цитує Інтерфакс.

«З міністром середньої освіти Республіки Польща ми підписали угоду про співпрацю, яка стосується вчителів української та польської мови, які обслужать інтереси національних меншин: українців у Польщі та поляків в Україні», — сказав Квіт напередодні засідання Кабінету міністрів у понеділок.

За його словами, цей документ регламентує технічні питання підготовки зокрема перетину кордону, порядок стажування, забезпечення та інші питання.

Міністр нагадав, що цей документ був запропонований для підписання в ході візиту президента України Петра Порошенка до Польщі місяць тому.

Квіт також розповів, що обговорив з міністром вищої освіти Польщі питання про обмін студентами.

«Уже поїхало сто студентів з Донбасу на навчання до Польщі, цього року поїде ще 350 студентів», — сказав Квіт.

Він пояснив, що з цих 350 осіб 300 — студенти та 50 — аспіранти. Навчання триватиме один рік без видачі диплома.

Джерело: life.pravda.com.ua
Розділи: Новини освіти

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути