chrome firefox opera safari iexplorer

Українська Вікіпедія оголосила флешмоб до свого 11-річчя

28 січня 2015 о 14:51

В українській Вікіпедії з 30 січня по 1 лютого пройде Вікіфлешмоб, присвячений 11-річчю української Вікіпедії. Протягом Вікіфлешмобу користувачів інтернету закликають долучатися до розбудови української Вікіпедії, написавши статтю. Найактивніші учасники акції отримають пам’ятні сувеніри.

Участь у цьому Вікіфлешмобі можен взяти кожен охочий: для цього необхідно написати нову статтю на будь-як тему. Для новачків створено сторінку Вікіфлешмобу, яка пояснює ключові засади енциклопедії та дозволяє легко створити статтю через «Майстер написання статей».

Всі статті мають відповідати критеріям значимості, бути написаними на підставі авторитетних джерел та посилатись на них, не порушувати авторського права, а також дотримуватись нейтральної точки зору й не містити оригінальних досліджень.

Нагадаємо, що перший Вікіфлешмоб був проведений 27 квітня 2014 року, і він був присвячений пам’яті Ігоря Костенка, редактора Вікіпедії, який загинув 20 лютого 2014 року під час розстрілу активістів Євромайдану на вул. Інститутській у Києві. Ігор Костенко ще перед трагічними подіями прагнув реалізувати ідею Вікіфлешмобу.

30 січня 2015 року українська Вікіпедія святкуватиме 11-річчя від часу створення першої статті.

Джерело: life.pravda.com.ua
Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути