chrome firefox opera safari iexplorer

На Львівщині Антимонопольний комітет та прокуратура розберуться з продуктовим ажіотажем

28 лютого 2015 о 12:36

Винних у продуктовому ажіотажі виявить Антимонопольний комітет та прокуратура. Про це йшлося на зустрічі голови ОДА Олега Синютки з керівниками найбільших торгових мереж області, передає прес-служба ЛОДА.

За його словами, в області і в Україні немає проблем із постачанням продуктів, є проблеми із логістикою і недостойним для нинішнього часу бажанням заробити. «Це нечесно по відношенню до людей. Бо в такій ситуації найбільше страждають люди, які не мають багато грошей. Але вони тратять їх на купівлю продуктів, яких є цілком достатньо і яких не бракуватиме», — наголосив Олег Синютка.

Керівник ОДА закликав представників супермаркетів утриматись від маркетингових ходів, котрі встановлюють обмеження на продаж товару. «Такі дії ще більше підігрівають попит та призводять до виникнення паніки серед громадян, викликаної нестабільною ситуацією у державі», — пояснив він.

Олег Синютка також доручив забезпечити повний асортимент продуктів харчування на полицях торгових мереж та пришвидшити постачання. «Я вважаю неприпустимим довозити продукти більше трьох днів», — наголосив він.

За словами представника Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, теперішня цінова політика на продовольчі товари може свідчити про змову між окремими торговими мережами та постачальниками продуктів харчування. Відтак, аби виявити можливі зловживання, буде проведено розслідування.

У розмові із гуртовиками Олег Синютка наголосив на невідворотності покарання. «Раджу усім працювати чесно і навіть не думати наживатись на людях. Антимонопольне розслідування триває довго, але його результати дуже жорсткі», — сказав він.

Окрім цього, керівник області також звернувся до обласної прокуратури з проханням перевірити можливі порушення рівня граничних цін на основні види продовольчих товарів, котрі встановлені Розпорядженням голови ОДА від 7 жовтня 2013 року No 692/0/5-13.

«Дуже важливо, щоб хтось не вирішив собі підзаробити на продуктовому ажіотажі. Слід розуміти, що сьогодні у нас продовжується україно-російський конфлікт, але вже іншими засобами. І наше завдання – не стати жертвою провокативних дій, а заспокоїти людей, щоб люди не витягували останні гроші, адже продовольчих запасів цілком достатньо», — резюмував керманич Львівщини.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути