chrome firefox opera safari iexplorer

За що давати золоту чи срібну медалі? МОН запрошує до обговорення

10 лютого 2015 о 16:11

МОН пропонує обговорити проект змін до Положення про золоту медаль “За високі досягнення у навчанні” та срібну медаль “За досягнення у навчанні”.
Для зручності зміни, запропоновані до положення, фахівці Міносвіти виклали у порівняльній таблиці. Так одразу помітно, на які саме пункти треба звернути увагу при вивченні проекту змін.

Наприклад, тепер пропонується золотою медаллю нагороджувати випускників за результатами річного оцінювання, тоді як у попередній редакції враховувались і досягнення школярів за семестри.

Пропозиції, зауваження та відгуки пропонуємо надсилати до 23.02.2015 на електронну адресу: alla-zt@ukr.net.

Джерело: pedpresa.ua
Розділи: Новини освіти

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути