chrome firefox opera safari iexplorer

Намисто із коралів в українському стилі вдягають під джинси

16 квітня 2015 о 14:00

Прикраси в етнічному стилі стали універсальними. Їх можна поєднувати не тільки із вишиванками, а й із сучасним вбранням.

Так вважає виконавчий директор дизайн-студії «Світло» Світлана Кубрак. Перед Великоднем у столичному музеї Гончара вона продавала намиста із коралів та обручі в етнічному стилі.

«Останнім часом такі прикраси стають все більш популярними. Такі намиста і обручі прекрасно підійдуть до будь-якого вбрання. Їх можна одягати не тільки під вишиту сорочку, Вони стануть прекрасним доповненням класичного і навіть спортивного образу. Наші намиста і обручі — універсальні. Вони прекрасно виглядають у поєднанні із джинсами і скромними однотонними сукнями. Ці прикраси будь-якому вбранні нададуть етнічний настрій», — сказала вона.

Намиста у студії «Світло» роблять із натурального та штучного каміння. Доповнюють їх срібними елементами — медальйонами і тризубами.

«Всі прикраси зроблені за старовинними зразками. Сучасні жінки звикли носити легенькі прикраси. Раніше всі прикраси були важкими. Наші намиста такі ж — одне може важити 300 грамів. Обручі важать менше, бо оздоблюємо їх об'ємною вишивкою — одним із найдорожчих видів вишивки. У цій техніці працюють мало майстрів, бо робота складна і морочлива», — розповіла Світлана Кубрак.

Намиста із каміння коштують в середньому 3 тис грн, ціни на обручі стартують від 1200 грн.

«Наші прикраси — це унікальні, а не серійні речі. Коштувати дешево вони не можуть», — сказала виконавчий директор студії.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Новини культури

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути