chrome firefox opera safari iexplorer

Перший Національний шукає кращого виконавця у стилі шансон

27 жовтня 2011 о 15:39

У листопаді на Першому Національному стартує новий розважальний проект Душа співає, в якому всім охочим пропонується заспівати пісню в жанрі шансон, говориться в повідомленні на сайті державного каналу.

«Його учасником може стати кожен, хто любить душевну музику і співає „душею“», — йдеться в повідомленні, і зазначається, що достатньо заповнити анкету на сайті Першого Національного, прийти на кастинг і заспівати щось у жанрі шансон.

Надалі учасники проходять три тури, пояснюють організатори. У першому турі учасники виконують відому пісню в стилі шансон на свій розсуд, у другому — пісню з кінофільму, а в третьому пісню конкурсанту замовляють глядачі.

Після першого туру талан-шоу залишається чотири учасника, а після другого — три, у третьому турі визначається фіналіст, який отримає заохочувальний приз — запис у студії однієї своєї пісні і право брати участь у суперфіналі, яким завершиться проект.

«Переможець суперфіналу отримає суперприз: можливість записати свій альбом у студії та взяти участь у концерті Першого Національного, тобто вийти на одну сцену з зірками», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляє Перший національний, виступи оцінює журі з чотирьох чоловік: двоє з них постійно будуть оцінювати виступи учасників — генеральний продюсер радіо Шансон Анатолій Євтухов і шансоньє Ігор Корж. У числі запрошених членів журі: Сніжана Єгорова, Гарік Кричевський, Олег Пінчук.

«Ми маємо на увазі шансон в широкому розумінні цього жанру. Пісні Джо Десена, Шарля Азнавура, Олександра Вертинського, Мірей Матьє, Лепса — це теж шансон. Є багато українських пісень в цьому стилі», — вважає директор ТО дитячих та молодіжних програм НТКУ Ніна Пономарьова.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути