chrome firefox opera safari iexplorer

Україна досі фінансує агентство Євро-2012?

23 червня 2015 о 09:46

Чемпіонат з футболу Євро-2012 відбувся майже 3 роки тому, а Україна цього року виділила з бюджету майже півмільйона гривень на його організацію.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми».

Так, в документі, отриманому з Міністерства фінансів, вказано, що 496,7 тисяч гривень видатків з держбюджету передбачено на утримання Нацагентства з питань підготовки та проведення фіналу Євро-2012.

При цьому, позики, які були отримані Україною на організацію чемпіонату, фінансуються окремим рядком у бюджеті України та не входять до цієї суми.

Згідно з документом, 225,5 тисяч гривень йде на зарплати працівникам агентства, 81,9 тисяч – нарахування на оплату праці, 15,3 тисяч гривень – оплата комунальних послуг та енергоносіїв, ще 174 тисяч гривень – інші поточні видатки.

«Станом на 12 червня 2015 року на Агентство уже витратили 130 тисяч гривень. Це Нацагентство ліквідували 17 січня 2014 року. На його базі було створили Агентство з підготовки проведення Євробаскету-2015 року та здобуття права на проведення у 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор. У червні 2014 року ФІБА-Європа вирішила перенести „Євробаскет-2015“ з України. Того ж місяця Львів відкликав свою заявку на проведення Олімпіади-2022, а в Національному олімпійському комітеті заявили, що Україна не продовжуватиме боротьбу за Ігри-2022. То ж чим наразі займається Агентство на півмільйона – невідомо», — йдеться у повідомленні.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні

20 вересня

Інші дати
Наталія Лотоцька 
1938 – театральна актриса. Лауреат Шевченківської премії. Ролі: Пріська («Шельменко-денщик» Г. Квітки-Основ’яненка), Хведоска («Дві сім’ї» М. Кропивницького), Поліксена («Кассандра» Лесі Українки) та ін. Ведуча передачі Українського радіо «Від суботи до суботи» (понад 30 років). 
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути