chrome firefox opera safari iexplorer

Чи приватизує Кобзон «Херсонес» і Воронцовський палац?

27 липня 2015 о 11:23

Я як організатор всеукраїнської акції «7 чудес України» шокований заявою Кобзона про те, що кримські заповідники і пам’ятки культури необхідно передати в приватні руки.

При цьому жоден чиновник Криму, а тим більше України не зреагував на таку заяву.

Нагадаю, в Криму існує велика кількість видатних пам’яток історії, починаючи від античності і закінчуючи унікальними пам’ятками кримськотатарського народу. Свого часу в рамках акції «7 чудес України» я зняв фільми про Воронцовський, Бахчисарахський, Лівадійський палаци, з циклу «7 природних чудес України» — про Мармурову печеру, Балаклавську бухту та миси Айя і Фіолент, а в останньому циклі «7 історичних чудес» — про «Херсонес Таврійський».

До речі, «Херсонес Таврійський» зусиллями України отримав статус пам’ятки ЮНЕСКО!

Це вже не перша історія «геніальних» приватизаційних ідей Кобзона. Нагадаю, що у 2005 році я долучився до того, щоб зупинити земельну аферу Кобзона і Яна Табачника, які під егідою створення мистецького центру фактично безкоштовно хотіли отримати більше як 8 га землі на Дніпровській набережній у Києві...

Тому зараз необхідно зупинити ще більше аферу – спробу приватизації визначних пам’яток культури в Криму.

Сподіваюсь, що Міністерство культури України та інші відповідальні високопосадовці зреагують на таку нахабну, неадекватну заяву Кобзона.

P.S.

Для тих, хто хоче зрозуміти значимість об’єктів, які знаходяться сьогодні на території Криму, пропоную переглянути наш фільм з останнього циклу «7 історичних чудес України» про «Херсонес Таврійський».

100x75Микола Томенко, засновник Фонду «Рідна країна», ініціатор акції «7 чудес України»

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути