chrome firefox opera safari iexplorer

Любителі літератури отримали свій екскурсійний маршрут у Львові

24 липня 2015 о 14:03

Перший львівський екскурсійний тур для любителів літератури організували дві молоді киянки. 25-26 липня у Львові відбудеться перший «Їздець-тур» — комплекс екскурсій місцями, пов’язаними з літературою. Окрім екскурсій, також будуть проводитися зустрічі з людьми, які роблять значний внесок у розвиток літературної спадщини міста.

У рамках культурної програми «Їздця у Львові» учасники відвідають головне книгосховище Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка, книгарню «Видавництво Старого Лева», матимуть екскурсію у музей-меморіал «Тюрма на Лонцького».

«Однією з найцікавіших подій туру стане візит до першої львівської медіатеки, де відбудеться зустріч із Анастасією Капелюхою та Богданою Брилинською — членами ініціативної групи, що невтомно працює над присвоєнням Львову статусу міста літератури ЮНЕСКО», — стверджує Галина Танай, куратор проекту.

Для участі у «Їздець-турі» потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації та зробити грошовий внесок. Дводенна мандрівка з проживанням у хостелі та харчуванням обійдеться в 575 грн. Для львів'ян вартість самої екскурсійної програми (7 подій) — 325 грн. Також кожну подію можна відвідати окремо без реєстрації, вартість однієї – 90 гривень.

Авторами проекту «Їздець» є дві молоді киянки – 24-річна Галина Танай та 22-річна Ольга Гончар. Дівчата захоплюються літературою і спочатку задумали свій проект як звичайний літературний путівник для туристів із довідковою інформацією про об’єкти і локації, яких нема у стандартних паперових порадниках. Проте згодом у них виникла ідея організувати «Їздець-тури» Україною. Перший тур відбувся в червні 2015 за маршрутом Івано-Франківськ – Коломия.

За словами організаторів, після Львова заплановано провести «Їздець-тур» у Києві, а на осінь готується програма мандрівок й іншими містами України.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути