chrome firefox opera safari iexplorer

Google та Міносвіти відкрили портал для українських винахідників

12 листопада 2015 о 10:14

Міністерство освіти і науки за підтримки Google Україна представило проект «Ідеї, що змінюють світ», де кожен зможе запропонувати оригінальну ідею і знайти однодумців для її реалізації.

Розробники сподіваються, що цей сайт стане платформою, яка збере разом винахідливих українців і дасть їм можливість об’єднуватися навколо цікавих ідей і втілювати їх у життя у спільних проектах.

На сайті представлений ряд видатних винаходів родом з України, які зробили значний внесок у розвиток різних галузей науки і техніки в усьому світі.

Серед них – гасова лампа, перший електричний трамвай, технологія зварювання у відкритому космосі і перший в континентальній Європі комп’ютер. Є надія, що великі ідеї, як минулого, так і сьогодення, надихнуть сучасне покоління українців на нові звершення та винаходи.

unian.ua

 unian.ua

Для того, щоб запропонувати свою ідею, треба натиснути кнопку на головній сторінці проекту «Ідеї, що змінюють світ» і заповнити форму. Після модерації адміністрацією сайту пропозиція з’явиться в розділі “Нові ідеї”. Перш ніж запропонувати свою ідею, варто ознайомитися з умовами розміщення інформації.

Сайт «Ідеї, що змінюють світ» створено за підтримки Google Україна та його головним розпорядником є Інститут модернізації методів освіти Міністерства освіти і науки України.

Джерело: УНІАН
Розділи: Новини освіти

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути