chrome firefox opera safari iexplorer

Нагрудний знак поліцейського дозволили фотографувати

10 листопада 2015 о 17:19

Закон “Про Національну поліцію” не обмежує право журналістів чи інших громадян фільмувати або фотографувати поліцейських, більше того, будь-хто має право фіксувати за допомогою технічних засобів нагрудний знак поліцейського.

Про це повідомляє сайт Інституту масової інформації (ІМІ).

«Новий закон “Про Національну поліцію” не обмежує право журналістів чи інших громадян фільмувати або фотографувати поліцейських», — йдеться у повідомленні.

Згідно з новим законом, і журналісти, і будь-які громадяни, також мають право фіксувати за допомогою технічних засобів нагрудний знак поліцейського. Про це йдеться у статті 20 Закону України “Про Національну поліцію”, який набрав чинності 7 листопада.

В ІМІ зазначають, що новий закон також дозволяє ідентифікувати поліцейських підрозділу спеціального призначення, оскільки відтепер номер нагрудного знака додатково буде зазначатися на однострої і на шоломі так, щоб його було можливо прочитати або зафіксувати за допомогою технічних засобів (крім випадків, коли такі поліцейські відповідно до рішень уповноважених осіб поліції виконують завдання в режимі секретності).

Джерело: Укрнінформ
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути