Рано чи пізно це мало статися. Така була ідея: інтернет-платформа Cultprostir з самого початку створювалася як трамплін для змін культурного простору в офлайні. Але до вчорашнього дня систематично ми робили це тільки в онлайн-режимі. Наші матеріали відкривали нові імена, провокували дискусії, порушували гострі теми.
Іноді ми вибиралися в первинну реальність – наприклад, ініціювали відкриття виставки художника Олексія Іванюка або презентували радіо-шоу #Селекція. Але відтепер наша діяльність буде носити характер постійної масованої культурної атаки.
Ідея носить ім'я Cultprostir HUB. Місце подій — «Музей історії Києва». Відтепер це простір не тільки експонатів, але й інтенсивного міжособистісного інтерактиву. Серія проектів, які стартують в лютому, включає в себе шість напрямків: школа культурної арт-журналістики «ПравоПис», документально-політичний театр LAWДія, медіа-клуб, лекторій, Speaking Club «Polyglot», публічні презентації ідей «День ваших проектів». Про кожний з цих проявів Cultprostir HUB можна дізнатися докладніше. По кожному з них вже відкритий набір слухачів та волонтерів. У будь-якому з них ви можете стати співорганізатором, якщо ми зійдемося на бажанні втілювати разом якусь ідею.
Ініціатори нового простору – автор і керівник проекту Cultprostir Юрій Комельков, замначальника департаменту культури Києва Сергій Анжіяк, перший заступник гендиректора «Музею історії Києва» Тетяна Костенко. Його куратори – голова громадської організації «Культурна Асамблея» Олена Салата, продюсер проектів Cultprostir Олександр Стасов, викладач і філолог Юлія Джугастрянская. Їх зусиллями новий маховик культури буде розкручуватися на початку. Завдання всіх, хто небайдужий – стати співучасниками Cultprostir HUB.
Про новини нового простору можна буде дізнаватися на сторінках нашого порталу і наших сторінках в соцмережах, а також на facebook-сторінці власне Cultprostir HUB. Поїхали.