chrome firefox opera safari iexplorer

Сотню жіночих сумок виставили в Музеї історії Києва

04 жовтня 2012 о 11:14

У музейно-виставковому центрі Музею історії м. Києва проходить виставка «Відродження — Золотий вік», на якій представлена унікальна колекція старовинного жіночого одягу та аксесуарів.

Про це повідомляє Інтерфакс.

На виставці представлені кілька десятків жіночих суконь, близько сотні сумочок, капелюшків, парасольок, взуття та інших речей ХІХ-ХХ століть.

Представлені експонати належать киянці Марині Івановій, яка купувала їх в антикварних магазинах Європи.

Відвідувачі виставки зможуть не тільки побачити, як жінки одягалися в старовину, але і дізнатися біографію речей, географія яких покриває Західну Європу і Америку.

Виставка триватиме до 14 грудня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути