chrome firefox opera safari iexplorer

У музеї історії Києва проведуть нічну театралізовану екскурсію

27 лютого 2015 о 19:23

20 березня о 20:00 у Музеї історії міста Києва відбудеться незвичайна подія – «Ніч у Музеї-2».

Про це повідомляють організатори на Facebook-сторінці музею.

На відвідувачів чекатиме театралізована екскурсія, завдяки якій можна зануритися в атмосферу Києва початку ХХ століття. А також перегляд фільму, розіграш призів, частування солодощами та ще багато приємних сюрпризів.

Перші 20 осіб, які придбають квитки, отримають приз-запрошення до двох із семи музеїв-філій Музею історії Києва: Літературно-меморіального музею М. Булгакова, Історико-меморіального музею М. Грушевського, Київського музею О.С. Пушкіна, Музею культурної спадщини, Музею партизанської слави, Музею Шолом-Алейхема та Музею шістдесятництва.

Вартість вхідних квитків – 100 гривень.

Музей історії Києва знаходиться за адресою вул. Б. Хмельницького, 7 (біля станції метро «Театральна»).

Джерело: kiev.pravda.com.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути