chrome firefox opera safari iexplorer

Стартував конкурс на створення сучасного літературного героя

21 січня 2016 о 10:00

Конкурс на створення сучасного українського літературного героя оголосили 1+1 media. За його результатами в Україні вийде книжка про справжнього героя.

Подати заявку на книжковий пітчинг «Книголав» може кожен охочий до 22 лютого. За умовами конкурсу, необхідно надіслати свою ідею у вигляді легенди героя або опису його світу, історію, яка трапилася з ним, та відео-презентацію, яка розкаже, за що мають полюбити героя.

Переможців обиратимуть у кілька етапів. Концепції героїв за надісланими відео буде оцінювати спеціальне дитяче журі, а доросле – дасть оцінку якості написання і розкриття сюжету. Окрім цього, відбудеться голосування за відео та легенди на сайті пітчингу. За результатами цього етапу 29 лютого будуть визначені 10 фіналістів.

Після цього автори-фіналісти отримають рекомендації від журі, щоб допрацювати свої ідеї. Переможець пітчингу «Книголав» буде оголошений 11 березня після презентації завершених робіт. Також автори 3 найкращих ідей зможуть представити своїх героїв у комп’ютерній грі на Media Hack Weekend 2016.

 

Джерело: cultrpostir.ua
Розділи: Конкурси

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі