chrome firefox opera safari iexplorer

Таємниці гори Тотоха

10 лютого 2016 о 14:30

Гора Тотоха — одне з найпотужніших місць сили України, розташоване в Київській області поряд з селом Медвин. 

Археологами на горі Тотоха виявлені сліди древніх поселень, а сама гора розташована на місці колишньої пристані на річці «Хоробрів», яка раніше була набагато повноводніша, ніж зараз.

Село Медвин засноване ще в 12 столітті, на початку 20-го століття в ньому проживало понад 12 тисяч осіб (на сьогодні близько 4 тисяч).

Від Медвина можна піднятися на гору Тотоха, відому як енергетичний центр України, який за своїми властивостями може зрівнятися з Тибетом. Відповідно до сучасної інтерпретації «Тотоха» походить від імені єгипетського бога місяця Тота. Вчені, які дотримуються більш традиційних поглядів, вважають, що назва гори походить від тюркського слова «Тотоха» — «особливий».

Гора дійсно багата своїми особливостями. Навіть люди, що не володіють екстрасенсорними здібностями, відчувають позитивну енергетику цього місця. На Тотоха є три енергетичні точки з позитивною енергією — вони утворюють трикутник, всередині якого людина захищена від будь-якої енергетичної агресії. Дані точки можна виявити за допомогою біолокації. На вершині гори встановлений прапор із зображенням символу триєдності світу — трьох кіл, що утворюють трикутник.

Перебування на горі Тотоха дозволяє відновити енергетичну структуру людини, яка схильна до постійних руйнувань через стреси, техногенних та інших негативних впливів. Поповнюючи запас енергії, люди і після спуску з гори деякий час продовжують відчувати себе фізично і емоційно здоровими.

Незважаючи на велику кількість туристів, які прагнуть побувати на горі Тотоха, в селі Медвині поки немає відповідної інфраструктури — приїжджим доводиться зупинятися в будиночках, що здаються селянами. Максимально довгий маршрут на Тотоху має протяжність 60 км — його можна пройти як за один день (якщо повертатися в село на машині), так і за 2 дні (якщо використовувати велосипед). Весь шлях рясніє прекрасними видами української природи — ліси, поля, озера.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути