chrome firefox opera safari iexplorer

Чому Гройсман, Яценюк і Порошенко ходять до Ложкіна, а не до Шевченка?!

19 березня 2016 о 11:01

Вся нинішня формальна політична еліта вивчає та хвалить «безсмертну та геніальну» книгу Ложкіна. Воно ніби-то й правильно, бо в тексті «спогадів» всі наші очільники — або геніальні, або, як мінімум, добрі.

От тільки з народом біда: ним так ідеально (з точки зору новітніх підходів до урядового менеджменту) керували, а він — люто ненавидить владу...

Але я про ідеологію влади. Глава АП Ложкін, як і його попередник, сумновідомий Д. Табачник, любить писати про себе книжки, любить друкувати їх в «Фоліо» і найголовніше — страшенно вболіває за долю російської культури та носіїв російської культури в Україні!

Отож, всі очільники держави прибули на найважливішу культурну подію країни — до Ложкіна, а я подумав: а коли ж Гройсман, Порошенко і Яценюк приїдуть до Шевченка? От вже минули три дні народження і три роковини смерті нашого Пророка після «Революції гідності», а керівники України ЖОДНОГО РАЗУ ЗА ЦЕЙ ПЕРІОД НЕ БУЛИ ні в Моринцях, ні на Тарасовій могилі у Каневі!

Згадався мені тут Віктор Баранов з його поезією «До українців»:

« Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..»

100x75-1Микола Томенко, кандидат історичних наук, доктор політичних наук, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути