chrome firefox opera safari iexplorer

Порошенко пішов стопами Ющенка, — Микола Томенко

12 травня 2016 о 13:42

Сьогоднішнє голосування за законопроект, який прозвали «Про Юру і прокуратуру», що дає можливість призначити кума Президента Генеральним прокурором України, відбулося за класичними зразками парламенту часів Гройсмана, який насправді не змінився зі зміною керівництва Верховної Ради.

Про це лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко написав у своєму блозі на LB.UA.

Так, він звернув увагу, що ніхто не згадав про те, що законопроект, який був відхилений у вівторок, може розглядатися не через день (у четвер), а лише на наступній сесії. Ніхто не поставив питання про необхідність обговорення цього проекту закону. Законопроект ухвалили одним голосуванням – за основу і в цілому.

Другий висновок в цій ситуації, за словами політика, стосується того, що якщо Ющенко свого часу публічно підписав меморандум з командою Януковича і тим завершив так званий «революційний період» після Помаранчевого Майдану, то в останні місяці Порошенко неофіційно підписав такий самий документ з частиною команди Януковича і олігархами.

«Адже сьогоднішнє голосування за закон «Про Юру і прокуратуру» чітко засвідчує, хто підтримує Президента», – пояснює Микола Томенко.

Так, із цих 258 голосів лише 206 депутатів – з так званої «нової коаліції» (БПП і «Народного фронту»). Решта голосів – це 3 депутати з «Опозиційного блоку» (Д. Колєсніков, О. Нечаєв, М. Папієв), такі «колоритні» позафракційні, як О. Супруненко, О. Фельдман, О. Герега та ін. і, звичайно, вся група «Відродження» на чолі з В. Хомутинніком та відомими «борцями з корупцією» А. Яценком, Є. Гєллєром та ін., і, зрозуміло, «Воля народу», починаючи з О. Довгого, І. Фурсіна і закінчуючи В. Литвиним.

«Після такого голосування виникає запитання: невже дійсно хтось в українській державі ще вірить у те, що бандити сидітимуть у тюрмах і що хоча би одна резонансна справа буде розкрита і доведена до кінця?! Питання риторичне», – підсумував Микола Томенко.

Розділи: Політика

15 січня

Інші дати
1992 — Президія Верховної Ради України ухвалила Державний гімн України
затверджено музичну редакцію, автором якої є М. Вербицький
Розгорнути
Народився Агатангел Кримський
(1871, м.Володимир-Волинський - 1942) - сходознавець, історик, письменник і перекладач кримськотатарського походження, один з організаторів Академії Наук України (1918).
"Мій краю! за тебе прийнять не лякаюсь Найгіршого лиха, Бо всякеє горе, недоля, скорбота Тепер мені втіха. Дурниця всі рани й душевні, й тілесні, З нудьгою чи кров'ю: Бо знаю я серце, що всі мої болі Погоїть любов'ю". (Агатангел Кримський)
Розгорнути
Народився Леонід Молодожанин (Лео Мол)
(1915, м. Полонне Хмельницької обл. - 2009) - український скульптор. Автор пам'ятників Т. Шевченку у Вашингтоні, Буенос-Айресі, Санкт-Петербурзі. У Вінніпезі (Канада) відкрито сад скульптур Лео Мола.
Розгорнути