chrome firefox opera safari iexplorer

В остаточній версії закону про санкції не повинно бути статей про заборону діяльності ЗМІ — Микола Томенко

13 серпня 2014 о 13:39

Радник, Президента України, Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко в інтерв’ю телеканалу «Рада» прокоментував законопроект про санкції: «Переконаний, що у підготовленому до другого читання законопроекті про санкції будуть зняті статті, які вводять нову незаконну та неправомірну процедуру можливого закриття будь-яких засобів масової інформації від телебачення до Інтернету».  

Микола Томенко вважає, що в українському законодавстві вже передбачена процедура реагування на антиукраїнську, антидержавницьку діяльність іноземних ЗМІ, а саме відключення чи заборона через рішення Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення і відповідне судове рішення»

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації повідомив про те, що депутати Комітету підготували зміни до законодавства, що вимагатимуть від судів розглядати такі звернення від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення протягом 3 днів.

«Що стосується друкованих ЗМІ – це сфера відповідальності Державного комітету телебачення і радіомовлення України. 
За будь-яких обставин не припустимо передавати повноваження щодо санкцій про засоби масової інформації РНБО, а тим більше, вводити їх в дію указом Президента», – наголосив радник Президента. 

Микола Томенко поінформував, що він вніс поправки до Комітету з питань національної безпеки та оборони, що готує законопроект до другого читання, з пропозицією вилучити підпункти 9, 10, 11, 12, 13 пункту 1, які стосуються санкцій проти ЗМІ. 

«Якщо загально охарактеризувати появу «нової ідеї» щодо ЗМІ в цьому законопроекті, то можна сказати, що урядовці хотіли «підставити» і Президента і парламент», — підсумував політик. 

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути