chrome firefox opera safari iexplorer

Рожева вода озера Сиваш є залишками стародавнього Лемурійського моря

10 травня 2016 о 10:32

Тільки у двох місцях земної кулі існують унікальні «мертві» озера. Одне з них розташоване у Ізраїлі. А другим природа щедро нагородила Херсонщину. Люди ще два віки тому помітили, що грязі озера Сиваш мають цілющі властивості.

1969 року військовий вантажний літак упав у одну з бухт Сиваської затоки в Херсонської області. Аварія спричинила пробивання товстого слою багнюки лиману.

В результаті на місці падіння літака утворилося глибока яма, в яку почала стікатися рожевого кольору. Ця вода прибувала з нижчого горизонту. За припущеннями вчених ця рожева вода є залишками стародавнього Лемурійського моря. Рожева вода володіє чудодійними лікувальними властивостями і є унікальною в світі.

Розчиняючись у сиваських грязях, рожева вода перетворює лікувальну грязь лиману на високоактивну лікувальну сполуку.

Сама грязь лиману утворювалася багато тисяч років. Вона містить відкладення біологічного і мінерального походження.

Як видно з хімічних складів різних грязей України, вони багато в чому схожі між собою, а хімічний склад рожевої води і грязі затоки Сиваш неможливо до кінця вивчити у зв'язку з необмеженою кількістю компонентів, широким спектром дії та унікальністю їх взаємодії. У них з'єднується старовину моря і молодість землі.

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути