chrome firefox opera safari iexplorer

В Українському домі відбудеться XII Київська міжнародна книжкова виставка

17 травня 2016 о 10:32

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе XII Київська міжнародна книжкова виставка, яка проходитиме 19-22 травня 2016 року в Українському Домі на Європейській площі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об'єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці широко буде представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, майстер-класи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Під час виставки, традиційно, відбудеться:

Благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен бажаючий має змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу.

Проведення міжнародної книжкової виставки має на меті утвердження в суспільстві престижу української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, налагодження співпраці між вітчизняними та зарубіжними видавцями та книгорозповсюджувачами, сприяння розвитку виставкової діяльності, посилення її впливу на науково-технічне та технологічне оновлення вітчизняного виробництва видавничої продукції, як єдиного в Україні виставкового заходу загальнодержавного рівня.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути