chrome firefox opera safari iexplorer

Як оформити субсидію онлайн, – покрокова інструкція

06 червня 2016 о 09:20

У зв’язку з підвищенням вартості комунальних послуг українці звертаються в органи соціального захисту для оформлення субсидії.

Щоб отримати компенсацію, споживач має заповнити заяву та декларацію. Надати документи можна в електронному вигляді – заповнивши відповідні форми на сайті –https://subsidii.mlsp.gov.ua/.

Раніше послуга була доступна для мешканців Києва та Вінницької області, проте сьогодні скористатися онлайн-сервісом можуть споживачі всіх областей, – повідомляє domik.ua.

Як оформити субсидію онлайн

Перший крок – потрібно зайти на сайт та вибрати спосіб реєстрації – Подання документів в електронному вигляді. Потім необхідно ввести діючу електронну адресу та підтвердити «Я не робот» і натиснути Продовжити.

zik.ua

 zik.ua

Другий крок – ввести код підтвердження, який буде надісланий на вказану електронну адресу. Натиснути – «Продовжити».

zik.ua

 zik.ua

Третій крок – варто заповнити заяву про призначення житлової субсидії. Алгоритм схожий на заповнення паперового документу. Різниця в тому, що вид субсидії не потрібно підкреслювати – на нього достатньо натиснути курсором. Варто звернути увагу, що в розділі «Відомості про ЖКП» необхідно вказати, є у вас лічильник енергоресурсу чи немає.

Після заповнення заяви треба натиснути – «Продовжити попередню реєстрацію».

zik.ua

 zik.ua

Четвертий крок – заповніть декларацію, та натисніть «Продовжити попередню реєстрацію».

zik.ua

 zik.ua

П’ятий крок – після заповнення документів необхідно перевірити вказану інформацію та підтвердити правильність вказаних даних.

Система повідомить, що заява на субсидію отримана і буде розглянута. Рішення будет надіслано електронною поштою.

zik.ua

 zik.ua

Оформлення субсидії онлайн має головну перевагу – непотрібно стояти в чергах чи відправляти документи поштою. Крім того, при неправильно вказаних даних система покаже, де була зроблена помилка.

Джерело: zik.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути