chrome firefox opera safari iexplorer

За кілька днів побачить світ сучасна хрестоматія для початкової школи

17 листопада 2016 о 10:49

За кілька днів у друк піде нова Хрестоматія сучасної дитячої літератури для початкової школи, повідомила міністр освіти Лілія Гриневич через Фейсбук.

Ця добірка важитиме до 300 грам та буде безкоштовно доступна онлайн, повідомляють автори видання.

«Це перший том для 1-2 класів. Дякую „Видавництву Старого Лева“ та особисто Миколі Шейку та Мар'яні Савці за титанічну роботу, за те, що продемонстрували новий стандарт якості — яким може бути посібник, виданий за державний кошт», — написала міністр.

За її словами, один примірник підручника обійдеться державі в приблизно 22 гривні. Всього буде надруковано дві збірки для читання — для 1-2 та 3-4 класу — по 340 тис примірників кожної.

Ці книжки надійдуть у всі шкільні бібліотеки, запевняє Лілія Гриневич.

«Видавництво Старого Лева» створило ще один прецедент — ще до друку книги вони віддадуть Міністерству освіти і науки макет і Хрестоматія буде виставлена он-лайн у відкритому доступі", — запевнила при цьому вона.

Головною метою друку цієї збірки було надати школам твори сучасних дитячих українських авторів, які були додані до оновленої програми Літературного читання початкової школи, пояснюють у міністерстві, запевняючи, що головна їхня мета — зробити так, щоб діти полюбили читання.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути