chrome firefox opera safari iexplorer

У Черкасах створили мобільний додаток, який «вбиває» суржик

27 грудня 2016 о 13:24

Цікава новина для тих, хто хоче навчитися говорити українською без суржика. Таким людям допоможе безкоштовний мобільний додаток, створений програмістом із Черкас Максимом Тимчієм.

З допомогою цієї програми усім охочим буде цікаво, легко і швидко виключити зі своєї мови суржик.

«Ми вже презентували лінгвістико-культурологічний мобільний додаток «Р.І.Д». А метою нашого проекту є популяризація української культури та слова», — розповідає «Україні молодій» Максим Тимчій, засновник цього унікального проекту.

За його словами, щодня кожен користувач отримує змогу збагатити свій словниковий запас трьома колоритними словами, здобути за це ігрову валюту — «пісок часу» та обміняти її на історії «Книги Роду».
«Також мобільний додаток — це не лише можливість дізнатися щось нове, а й спосіб випробувати себе, змагаючись з іншими учасниками, адже рівень просування кожного з користувачів залежатиме від його рівня активності й бажання розвиватися», — пояснює Максим Тимчій.

Проект, наголошує він, цілковито волонтерський. І нині команда тих, хто постійно працює над мобільною новинкою, нараховує близько 10 людей.

«Проте ми завжди відкриті новим знайомствам та ініціативності», — зізнається автор мобільного додатку, який «вбиває» суржик.

І підсумовує: мобільний додаток доступний користувачам двох операційних систем Android та iOS, він є у вільному доступі.

Дізнатися більше можна на сайті www.rid.ck.ua.

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути