chrome firefox opera safari iexplorer

У Черкасах створили мобільний додаток, який «вбиває» суржик

27 грудня 2016 о 13:24

Цікава новина для тих, хто хоче навчитися говорити українською без суржика. Таким людям допоможе безкоштовний мобільний додаток, створений програмістом із Черкас Максимом Тимчієм.

З допомогою цієї програми усім охочим буде цікаво, легко і швидко виключити зі своєї мови суржик.

«Ми вже презентували лінгвістико-культурологічний мобільний додаток «Р.І.Д». А метою нашого проекту є популяризація української культури та слова», — розповідає «Україні молодій» Максим Тимчій, засновник цього унікального проекту.

За його словами, щодня кожен користувач отримує змогу збагатити свій словниковий запас трьома колоритними словами, здобути за це ігрову валюту — «пісок часу» та обміняти її на історії «Книги Роду».
«Також мобільний додаток — це не лише можливість дізнатися щось нове, а й спосіб випробувати себе, змагаючись з іншими учасниками, адже рівень просування кожного з користувачів залежатиме від його рівня активності й бажання розвиватися», — пояснює Максим Тимчій.

Проект, наголошує він, цілковито волонтерський. І нині команда тих, хто постійно працює над мобільною новинкою, нараховує близько 10 людей.

«Проте ми завжди відкриті новим знайомствам та ініціативності», — зізнається автор мобільного додатку, який «вбиває» суржик.

І підсумовує: мобільний додаток доступний користувачам двох операційних систем Android та iOS, він є у вільному доступі.

Дізнатися більше можна на сайті www.rid.ck.ua.

Розділи: Суспільство

14 листопада

Інші дати
Народився Андрій Малишко
(1912, м.Обухів, Київська область - 1970), український поет, перекладач, літературний критик. Автор численних збірок поезій («Лірика», «За синім морем», «Далекі орбіти», «Дорога під яворами»), поеми «Прометей».
«Рідна мати моя, ти ночей не доспала, І водила мене у поля край села, І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала, І рушник вишиваний на щастя дала. Хай на ньому цвіте росяниста доріжка, І зелені луги, й солов»їні гаї, І твоя незрадлива материнська ласкава усмішка, І засмучені очі хороші твої. » (Андрій Малишко)
Розгорнути