chrome firefox opera safari iexplorer

Львівщина шукає логотип і гасло

03 лютого 2017 о 16:36

Упродовж лютого Львівщина шукатиме власний символ і гасло. І долучитися до цієї справи запрошують громадськість.

До того ж, як поінформували у прес-службі ОДА, краяни можуть братися не лише до виконання технічного завдання — вимог до розроблення символа та гасла області, а й визначити, який образ потрібно закласти у логотип — ілюстрацію чи абстракцію, яким барвам віддати перевагу та який девіз обрати.

Облдержадміністрація проведе закупівлю послуги зі створення символа Львівщини через систему електронних закупівель ProZorro.

Місцева влада впевнена, що гасло та логотип Львівщини сприятиме позиціонуванню області в Україні й за кордоном, а також розвиткові її туристичного, інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути