chrome firefox opera safari iexplorer

Рух «Рідна країна» привітав Національну бібліотеку України для дітей з 50-річчям! ФОТО

20 квітня 2017 о 15:41

Сьогодні  Національна бібліотека України для дітей, яка знаходиться у Києві за адресою вул. Януша Корчака, 60, офіційно святкує своє 50-річчя.

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко та очільник Київського осередку руху Олександр Федоренко привітали працівників бібліотеки зі святом, сказали їм багато теплих слів підчас урочистостей та залишили на згадку подарунки – радіомікрофони, настільні ігри для вивчення України та книги.

Вони також подякували активним бібліотекарям за підтримку у багатьох культурно-просвітницьких проектах «Рідно країни».

Зокрема, за спільне проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд», за спільну просвітницьку акцію для київських школярів, коли їх 22 січня, у День соборності, повезли на екскурсію в історичне місце — Музей-вагон злуки УНР та ЗУНР, що стоїть на залізничній станції Фастів, а також за допомогу у толоці біля Тарасової світлиці у Каневі, де була впорядкована територія навколо відновленої хати першого народного музею «Тарасова світлиця», що розташована неподалік від могили Івана Ядловського, що доглядав Шевченкову могилу майже півстоліття.

Вітаючи колектив бібліотеки, лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко висловив сподівання, що на наступний ювілей бібліотеки ми житимемо в країні, де влада поклонятиметься не «трійці» з гривні, євро та долара, а шануватиме своєрідну «трійцю духовності» — з освіти, науки та культури.

«Рідна країна»

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути
Loading...