chrome firefox opera safari iexplorer

Про ворогів і дилетантів щодо вступу України до НАТО

08 червня 2017 о 14:41

Тут український Фейсбук радісно святкує «вступ України до НАТО»…

Не хочу наводити аргументи проти московської доктрини «позаблокового, нейтрального статусу України» та її прихильників в Україні — нині це реальні вороги незалежної і соборної Держави. Але сумно і від дилетантизму патріотів. Вони хочуть НЕГАЙНО стати членом НАТО … або шляхом референдуму, або шляхом ухвалення закону.

Для прикладу, свого часу Михайло Саакашвілі у Грузії ініціював і провів референдум про вступ до НАТО одночасно з дочасними виборами Президента. 5 січня 2008 року 77% виборців Грузії підтримали вступ до НАТО. І на сьогодні, за майже 10 років, Грузія є лише офіційним кандидатом на вступ до Північноатлантичного альянсу разом із Македонією та Боснією і Герцоговиною.

Нагадаю, що Україна, згідно з документом Варшавського саміту від 8-9 липня 2016 року, має «відносини особливого партнерства» з НАТО.

Отож, реальним поступом України до НАТО є не Закон і навіть Референдум, а реалізація «Річної національної програми Україна-НАТО на 2017 рік». Ця програма містить 77 сторінок наших зобов’язань, і це без додатків. Нагадаю,що «Річну програму…» на 2016 рік Україна виконала лише на кілька десятків відсотків! Тому, наш вступ до НАТО — це стандарти НАТО в українській армії від озброєння до екіпірування, це реальна боротьба з корупцією, це демократична виборча система і ще багато чого...

Саме тому пропоную всім прихильникам вступу України в НАТО у владі прочитати й почати ЩОДЕННО ВИКОНУВАТИ «Річну національну програму Україна-НАТО», і тоді наше членство стане набагато реальнішим, аніж після ухвалення закону про наші бажання у справі НАТО.

До речі, почати практичний рух до НАТО можна було б із призначення керівника місії України в НАТО, який останні кілька років лише в.о.!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

3 грудня

Інші дати
Народився Григорій Сковорода
(1722, с. Чорнухи, Полтавська область - 1794) — український просвітитель-гуманіст, філософ, поет, педагог
"Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю" (Григорій Сковорода)
Розгорнути
Народився Степан Рудницький
(1877, м.Перемишль, Польща – 1937) - український географ і картограф, академік. Основоположник української політичної та військової географії.
Розгорнути
Народився Михайло Кошкін
(1898, Росія – 1940) - український радянський конструктор-танкобудівник, начальник конструкторського бюро танкобудування Харківського заводу, в якому створили славетний танк Т-34.
Розгорнути
Народився Андрій Головко
(1897, с. Юрки Полтавської обл. - 1972), - український письменник. Автор п'єс, сценаріїв, збірок оповідань, повістей та романів "Можу", "Бур'ян", "Мати", "Артем Гармаш" та ін.
Розгорнути