chrome firefox opera safari iexplorer

Традиційно в п`ятницю ICTV презентує короткий фільм про Білу Церкву

05 жовтня 2017 о 16:10

6 жовтня о 8.00 вже традиційно телеканал ICTV покаже скорочену версію фільму про Білу Церкву з циклу “7 чудес України: історичні міста та містечка”.

Особливу увагу приділено дендропарку «Олександрія». Насадження в ньому виконані в цілісному ансамблі в поєднанні творчих сил природи і людини. Створення парку почалося після одруження Ф.К. Браницького на позашлюбній доньці Катерини ІІ Олександрі. Чоловік подарував дружині цілий маєток, який згодом вона перетворила на справжню розкішну європейську садибу.

До сьогодні парк зберіг велику кількість містків, павільйонів та споруд в грецькому стилі.

Увагу туристів особливо приверне колонада «Луна». Її особливість полягає в тому, що слово, навіть пошепки вимовлене в одному кінці споруди, без спотворень передається в інший кінець, хоч і відстань між ними становить 34 метри. Таких колонад з унікальними акустичними властивостями в світі існує всього близько 10.

Цікаво побувати також на Палієвій горі, і не лише тому, що тут тривалий час (1702–1704 рр.) стояв табором один із загонів козацького ватажка Семена Палія і в  глибині гори і досі видно рештки земляних укріплень козаків.

З гори відкривається вражаючий краєвид на річку Рось.

Церква святого Івана Хрестителя приваблює туристів не лише архітектурною красою, а й дивом, яке відбувається всередині.

Сьогодні у стінах костьолу розташований будинок органної та камерної музики. Там організовують концерти класичної музики, які залучають виконавців та глядачів з різних країн світу.
Більше дивіться завтра на телеканалі ICTV.

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути