chrome firefox opera safari iexplorer

Як клерки президента майже зірвали проводи національної команди на олімпіаду

24 січня 2018 о 11:14

Є така закономірність у справах підготовки офіційних святкових заходів:
хочеш все зіпсувати — запроси президента!

Так і вийшло, всіх учасників офіційних проводів нашої команди на Зимову Олімпіаду строго попередили: бути з 16-00, щоб пройти відповідну перевірку і заслужити право бути в одному приміщенні із самим президентом.

З самого ранку у Філармонії керувала служба державної охорони, яка з 16-00 несподівано зникла. Ну не буде Порошенка і слава Богу, зраділи учасники заходу. Але головне було попереду.

Від 16-30 до 17-30, тобто годину, весь зал: спортсмени, тренери і все спортивне співтовариство країни чекало...якось клерка з АП, який зачитав традиційне і скоріше, політичне звернення Порошенка. Після виступу цей чиновник, що зовні нагадував борця сумо,хутко зник. Натомість, біатлоністки — члени національної команди, із-за цього бардаку від АП, ледь встигли на літак.

Було ще, правда, привітання від Верховної Ради, яка направила нашу олімпійську команду до... ПІВНІЧНОЇ Кореї?! Але це так дрібниці.

Все ж сподіваюся, що попри зневагу Порошенка до українського спорту і хамство його підлеглих до нашої Олімпійської Національної команди, спортсмени зроблять все задля гідного виступу за Україну.
Бо президенти приходять і відходять або втікають, а Україна і її народ — вічні.

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути