chrome firefox opera safari iexplorer

Рух на Подолі змінено. Що потрібно знати водіям та пішоходам?

02 травня 2018 о 11:24
ukranews.com

Пішохідну зону на Контрактовій збільшили, а авто їдуть за новими схемами

На Подолі стартує другий, масштабніший етап реорганізації дорожнього руху. Пішоходам виділили більше місця, а водіям тепер доводиться освоювати нові маршрути.

Нові дорожні знаки

Контрактова площа і прилеглі до неї вулиці продовжують перетворюватися. З 1 травня на Подолі істотно змінили схему руху (див. графік), тут встановили близько 340 нових дорожніх знаків, два нових світлофори, ще 6 модернізували. При цьому розширили пішохідну зону, створену минулого року, – до неї приєднано комплекс Братського монастиря Києво-Могилянської академії. Жахливі бетонні блоки, що огороджували пішохідну зону, вже прибирали, замість них встановили стовпчики.

1_238

Натисніть для збільшення

В майбутньому, наприклад, планують змінити напрямок руху по вулиці Андріївській, а кінцеву зупинку трамваїв хочуть перенести з вул. Спаської ближче до Контрактового дому.

Кияни до нововведень ще придивляються. Як завжди, деякі підтримують, але є і затяті противники. «Хто ходить цими пішохідними зонами в будні, якщо всі на роботі?» – нарікає житель району Сергій Фіщук.

 

Джерело: Сегодня
Розділи: Суспільство

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі