chrome firefox opera safari iexplorer

Рух на Подолі змінено. Що потрібно знати водіям та пішоходам?

02 травня 2018 о 11:24
ukranews.com

Пішохідну зону на Контрактовій збільшили, а авто їдуть за новими схемами

На Подолі стартує другий, масштабніший етап реорганізації дорожнього руху. Пішоходам виділили більше місця, а водіям тепер доводиться освоювати нові маршрути.

Нові дорожні знаки

Контрактова площа і прилеглі до неї вулиці продовжують перетворюватися. З 1 травня на Подолі істотно змінили схему руху (див. графік), тут встановили близько 340 нових дорожніх знаків, два нових світлофори, ще 6 модернізували. При цьому розширили пішохідну зону, створену минулого року, – до неї приєднано комплекс Братського монастиря Києво-Могилянської академії. Жахливі бетонні блоки, що огороджували пішохідну зону, вже прибирали, замість них встановили стовпчики.

1_238

Натисніть для збільшення

В майбутньому, наприклад, планують змінити напрямок руху по вулиці Андріївській, а кінцеву зупинку трамваїв хочуть перенести з вул. Спаської ближче до Контрактового дому.

Кияни до нововведень ще придивляються. Як завжди, деякі підтримують, але є і затяті противники. «Хто ходить цими пішохідними зонами в будні, якщо всі на роботі?» – нарікає житель району Сергій Фіщук.

 

Джерело: Сегодня
Розділи: Суспільство

16 липня

Інші дати
Данило Демуцький
1893 – класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
Розгорнути
1990 р. — прийняття Декларації про державний суверенітет України
«Верховна Ради Української РСР, виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України, ПРОГОЛОШУЄ державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». («Декларація про державний суверенітет України»).
Розгорнути
Народився Василь Барка (Очерет)
(1908, с.Солониця, Полтавська область - 2003) - український письменник і перекладач.  Автор роману «Жовтий князь».  
Розгорнути