chrome firefox opera safari iexplorer

Як за сприяння Кличка киянам побудували приватний садочок за 195 тис грн в рік

11 травня 2018 о 11:14
facebook.com

В центрі міста «за підтримки київського міського голови В. Кличка» незаконно побудували приватний дитячий садочок.

Ні для кого вже давно не новина, що, зазвичай, забудовники нехтують інфраструктурою навколо житлових будинків, які реалізовують. Тому ми спостерігаємо картину, коли в дитячих садках та школах в одному класі навчаються 40 дітей. Але добре, коли хоч навчаються…

Мешканка будинку поблизу проспекту Лобановського, 4 Анастасія Багаліка розповіли цікаву історію на своїй сторінці у Facebook.Будівельна компанія, яка займається забудовою мікрорайону, зобов’язалась крім власних багатоповерхівок, збудувати дитячий садочок. Розпочали зводити ДНЗ ще у 2009 році, проте через невиконання забудовником вимог, будівництво припинили і поновили на прохання мешканців аж в 2016 році. Зрозуміло, що прохали вони державний дошкільний заклад, який за порядком мав збудувати забудовник і передати місту.

Анастасія Багаліка повідомила, що згодом перед будівництвом з’явились банери, на яких було зазначено «За підтримки київського міського голови В. Кличка» а замовником будівництва є Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Фото: Анастасія Багаліка

Але в будинках з’явилася реклама про садочок «Кудрявський» з зовсім іншою інформацією, мовляв, набір відкритий, тільки садочок виявився приватним і коштує 15 тис грн. в місяць + стільки ж потрібно заплатити при  вступі, виходить 195 тис грн.  в рік за навчання «в садочку від Кличка».

Фото: Анастасія Багаліка

В КМДА від ДНЗ відхрещуються, а ДСНС повідомляють, що нічого не будують. Натомість, мешканці зазначають, що за даними Геокадастру право власності на ділянку, на якій будують садок, належить КМДА, а майнові права – ДСНС.

Виходить, в Києві можна без відома КМДА, на землі КМДА, без участі ДСНС, яка вказана в паспорті, за власним бажанням просто так побудувати приватний дитячий садок?

Розділи: Політика

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути