chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко відвідав Зліт студентських лідерів аграрної освіти

07 червня 2018 о 12:00
udau.edu.ua

Вже 20 років поспіль впевнено крокує Україною Зліт студентських лідерів аграрної освіти, який розпочав свою ходу наприкінці минулого століття, у 1999 році. Нині ж ювілейний, ХХ зліт, має за честь приймати колиска освітніх традицій, мудрості, добра та любові, аграрний заклад вищої освіти з 175-річною історією – Уманський національний університет садівництва.

Зліт лідерів – це унікальний форум кращих студентів в аграрній науці, зібрання однодумців, тих, хто у напруженій навчальній праці здобуває професії для роботи на землі. За роки проведення заходу у ньому взяло участь понад сім тисяч іменних стипендіатів Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів України, обласних та районних державних адміністрацій, відмінників навчання, активних студентів, лідерів студентського самоврядування, видатних вчених і науковців.

Микола Томенко привітав учасників з ювілейним 20 зльотом та передав переможцям заходів просвітницьку літературу.

Важливою подією для університету стало відкриття з ініціативи проректора НУБІП Сергія Кваші, директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» Івана Косенка та голови наглядової ради НУБІП Миколи Томенка «професорської аудиторії» в парку для відкритих лекцій та творчих зустрічей.

З нагоди 250 річниці від початку Коліївщини Микола Томенко відвідав пам’ятник очільникам Коліївщини – Максимові Залізняку та Іванові Гонті, до створення якого долучився в 2015 році й Фонд «Рідна країна». Він висловив розчарування щодо стану території  довкола монументу: «Через 3 роки після відкриття пам'ятника місцева влада не спромоглася упорядкувати територію та закласти Сквер порозуміння! Офіційно інформую місцеву владу, що наш фонд готовий взяти на себе упорядкування цього місця!»

За джерелами: УНУС

Розділи: Суспільство

23 грудня

Інші дати
Народився Степан Тимошенко
(1878, с.Шпотівка, Сумська область – 1972) – український вчений у галузі механіки. Автор фундаментальних праць з теорії опору матеріалів, теорії пружності та коливань. Один із організаторів і перших академіків Української академії наук. Основоположник школи прикладної механіки в США.
Розгорнути