chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко відвідав Зліт студентських лідерів аграрної освіти

07 червня 2018 о 12:00
udau.edu.ua

Вже 20 років поспіль впевнено крокує Україною Зліт студентських лідерів аграрної освіти, який розпочав свою ходу наприкінці минулого століття, у 1999 році. Нині ж ювілейний, ХХ зліт, має за честь приймати колиска освітніх традицій, мудрості, добра та любові, аграрний заклад вищої освіти з 175-річною історією – Уманський національний університет садівництва.

Зліт лідерів – це унікальний форум кращих студентів в аграрній науці, зібрання однодумців, тих, хто у напруженій навчальній праці здобуває професії для роботи на землі. За роки проведення заходу у ньому взяло участь понад сім тисяч іменних стипендіатів Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів України, обласних та районних державних адміністрацій, відмінників навчання, активних студентів, лідерів студентського самоврядування, видатних вчених і науковців.

Микола Томенко привітав учасників з ювілейним 20 зльотом та передав переможцям заходів просвітницьку літературу.

Важливою подією для університету стало відкриття з ініціативи проректора НУБІП Сергія Кваші, директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» Івана Косенка та голови наглядової ради НУБІП Миколи Томенка «професорської аудиторії» в парку для відкритих лекцій та творчих зустрічей.

З нагоди 250 річниці від початку Коліївщини Микола Томенко відвідав пам’ятник очільникам Коліївщини – Максимові Залізняку та Іванові Гонті, до створення якого долучився в 2015 році й Фонд «Рідна країна». Він висловив розчарування щодо стану території  довкола монументу: «Через 3 роки після відкриття пам'ятника місцева влада не спромоглася упорядкувати територію та закласти Сквер порозуміння! Офіційно інформую місцеву владу, що наш фонд готовий взяти на себе упорядкування цього місця!»

За джерелами: УНУС

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути