chrome firefox opera safari iexplorer

Як заощадити на транспорті з новими тарифами

16 липня 2018 о 07:45
LIGA.net

У Києві у суботу, 14 липня подорожчає проїзд у громадському транспорті. У салонах транспорту вже з'явилися відповідні оголошення.

Разова поїздка із 14 липня коштуватиме 8 грн. Однак передбачені проїзні з трохи меншою вартістю поїздок. Крім того, зростуть штрафи за безквитковий проїзд – до 160 грн.

 
Автор: Сегодня
У салонах громадського транспорту з'явилися повідомлення про подорожчання проїзду.
У салонах громадського транспорту з'явилися повідомлення про подорожчання проїзду.

«Я їду на роботу трьома видами транспорту – автобус, метро і пару зупинок тролейбусом. Купую проїзний на наземний транспорт за 330 гривень і користуюся безконтактною карткою метро – в місяць близько 50 поїздок. Всього виходить 555 гривень. Після подорожчання з тими ж проїзними мені доведеться платити майже 900 гривень. Може, відмовлюся від тролейбуса, ходитиму від метро до офісу пішки», – міркує киянка Ірина Огурцова.

Жителі столиці скаржаться, що проїзд дорожчає, однак маршрутки від цього не стають кращими.

«Я не проти підвищення цін, якщо обслуговування поліпшиться, а транспорту побільшає», – говорить Сергій Боровик.

 
Автор: Сегодня
Тарифи зростуть із завтрішнього дня, 14 липня. Зекономити можна, якщо сьогодні поповнити безконтактну картку метро на 50 чи 100 поїздок за старими розцінками.
Тарифи зростуть із завтрішнього дня, 14 липня. Зекономити можна, якщо сьогодні поповнити безконтактну картку метро на 50 чи 100 поїздок за старими розцінками.

Кияни можуть заощадити з безконтактною картою метро, якщо поповнять її на максимальну кількість поїздок – 100 по 4,5 грн кожна. Тоді за «старими» тарифами в метро можна їздити ще кілька місяців. Водночас у Київпастрансі додають, що до кінця липня дійсними будуть куплені проїзні на наземний транспорт і разові талончики по 4 грн. З 1 серпня їх можна буде обміняти з доплатою.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Суспільство

15 травня

Інші дати
Микола Країнський
1869 –  український психіатр і психолог. Відомий працями з патології епілепсії. Першим висунув гіпотезу про захисний характер епілептичного припадку, під час якого в організмі руйнуються накопичені отруйні речовини.
Розгорнути
Микола Соловцов (Федоров)
1857 –  театральний діяч, драматичний актор, режисер; фундатор першого стаціонарного театру у Києві (1891 р., тепер Національний академічний театр руської драми імені Лесі Українки).
Розгорнути
Народився Віктор Васнецов
(1848, с. Лоп'ял, Росія - 1926) - російський живописець. Один із авторів розписів у Володимирському соборі в Києві
Розгорнути
Народився Панас Саксаганський (Тобілевич)
(1859, с. Кам»яно-Костувате, Миколаївська область – 1940), український актор, режисер, драматург і педагог школи М.Кропивницького, корифей українського побутового театру.
«Сцена…— мій кумир, театр — священний храм для мене!» (Панас Саксаганський)
Розгорнути
Народився Михайло Булгаков
(1891, м. Київ - 1940) – письменник, драматург і театральний режисер. Автор романів «Біла гвардія», «Майстер і Маргарита», «Собаче серце».
«Ах, які зірки в Україні. От майже сім років живу в Москві, а все ж таки тягне мене на батьківщину. Серце щемить, хочеться іноді болісно в поїзд… і туди. Знову побачити яри, занесені снігом, Дніпро… Немає красивішого міста на світі, ніж Київ». (Михайло Булгаков)
Розгорнути
Народився Павло Скоропадський
(1873, м. Вісбаден, Німеччина - 1945) - український громадський, політичний і військовий діяч, гетьман Української Держави у 1918 році.
Розгорнути
Народився Ілля Мечников
(1845, с.Мечнікове Харківська область - 1916) - український науковець, один з основоположників еволюційної ембріології, порівняльної патології, імунології і мікробіології. Лауреат Нобелівської премії з медицини та фізіології 1908 року «За вивчення імунної системи».
Розгорнути