chrome firefox opera safari iexplorer

Вони надсміхаються над українцями за бюджетні гроші

11 березня 2020 о 14:08
mmr.ua

От нарешті познайомився із унікальною і креативною розробкою команди Бородянського і К. “стратегії, позиціювання і айдентики Шевченківської премії”. Це та розробка, на яку за повідомленнями ЗМІ, очільники Міністерства культури виділили 1 мільйон 115 тисяч бюджетних коштів. Рівень креативу розробки десь приблизно відповідає рівню робіт моїх студентів бакалаврату. Але найбільше дратує нахабство і цинізм “роздумів про нікчемну історію Шевченківської премії добородянського періоду, де декілька поважних митців отримували нагороди, про яку дізнавалися ще декілька митців”?! Ці декілька, про яких знали декілька: Олесь Гончар і Андрій Малишко, Володимир Дахно і Мирослав Скорик, Анатолій Солов`яненко і Дмитро Гнатюк, Іван Марчук і Борис Возницький, Анатолій Хостікоєв і Наталя Сумська, Оксана Забужко і Василь Шкляр.
Хоч було всяке і за Щербицького, і за Януковича, але я про інше – про головну національну премію України. Так от перед нами витвір нового ЛОГО, що “захоплює, вражає, викликає почуття гордості і де читаються літери Ш, П, тризуб і ціла аркада рамок…”. Як тут не згадати сумні рядки, які народ приписує Тарасу Шевченку: “Україно, Україно, подивись на себе. В твоїй хаті сидить ворог і сміється з тебе.”

Лідер Громадського руху «Рідна країна»
Микола Томенко
 

Розділи: Суспільство

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі