chrome firefox opera safari iexplorer

Вони надсміхаються над українцями за бюджетні гроші

11 березня 2020 о 14:08
mmr.ua

От нарешті познайомився із унікальною і креативною розробкою команди Бородянського і К. “стратегії, позиціювання і айдентики Шевченківської премії”. Це та розробка, на яку за повідомленнями ЗМІ, очільники Міністерства культури виділили 1 мільйон 115 тисяч бюджетних коштів. Рівень креативу розробки десь приблизно відповідає рівню робіт моїх студентів бакалаврату. Але найбільше дратує нахабство і цинізм “роздумів про нікчемну історію Шевченківської премії добородянського періоду, де декілька поважних митців отримували нагороди, про яку дізнавалися ще декілька митців”?! Ці декілька, про яких знали декілька: Олесь Гончар і Андрій Малишко, Володимир Дахно і Мирослав Скорик, Анатолій Солов`яненко і Дмитро Гнатюк, Іван Марчук і Борис Возницький, Анатолій Хостікоєв і Наталя Сумська, Оксана Забужко і Василь Шкляр.
Хоч було всяке і за Щербицького, і за Януковича, але я про інше – про головну національну премію України. Так от перед нами витвір нового ЛОГО, що “захоплює, вражає, викликає почуття гордості і де читаються літери Ш, П, тризуб і ціла аркада рамок…”. Як тут не згадати сумні рядки, які народ приписує Тарасу Шевченку: “Україно, Україно, подивись на себе. В твоїй хаті сидить ворог і сміється з тебе.”

Лідер Громадського руху «Рідна країна»
Микола Томенко
 

Розділи: Суспільство

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути