chrome firefox opera safari iexplorer

Про владу без національності й сорому

16 липня 2021 о 12:11

Сьогодні буде ще один день орально-владного патріотизму. Посадовці й дрібніші начальники будуть вітати нас із днем ухвалення Декларації про державний суверенітет від 16 липня 1990 року. Казатимуть, що готові віддати життя за Україну… за умови гарної зарплатні та щомісячної премії за те, що приходять на роботу і люблять Україну за наші гроші. І, звісно, поінформують про те, як вони за бюджетні кошти готуються зустріти славне свято — 30-річчя Незалежності сучасної України.

А я вам показую, як українська столиця з «патріотами та європейцями» при владі підготувалася до Дня Незалежності. Такий вигляд має стіна між Будинком Центральної Ради УНР, який попри обіцянки ніхто не ремонтує, і пам‘ятником батькові новітньої української історії та очільнику Української Народної Республіки Михайлові Грушевському! (Для гостей Києва уточню, що саме тут — до пам’ятників Тарасові Шевченку та Михайлові Грушевському покладають квіти офіційні делегації)

Інформую, також, що про цю публічну ганьбу для українців в Києві команда «Рідної країни» писали до всіх вождів України протягом року!Реакція — нульова!Що тут сказати — влада без національності й сорому!

P.S. Нагадаю також, що 29 вересня 2021 року Михайлові Грушевському — 155 років!

P.P.S. І ще раз підтверджую, що команда «Рідної країни» готова привести до ладу це місце поблизу пам‘ятника Михайлові Грушевському без бюджетних коштів, якщо ми отримаємо дозвіл на такі ремонтні роботи.

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути