chrome firefox opera safari iexplorer

Як Кличко готує українську столицю до відзначення 30-річчя відновлення Державної Незалежності

08 квітня 2021 о 17:35

Сьогодні обійшов історичну частину Києва, що пов’язана з визначними подіями нашої історії, які відбувалися в 19-20 століттях. Короткий висновок: як влада ставиться до української історії, так вона ставиться й до української держави і народу! Це — пам‘ятний знак Керівнику української держави, батькові новітньої української історії Михайлові Грушевському в центрі Києва та будівля Центральної Ради (Будинок вчителя), які пообіцяла реконструювати Київська влада для створення Музею Української революції 1917—1918 років.Нагадаю, що в грудні 2019 року музей Української революції 1917-18 років переселили для проведення реконструкції будинку, який фактично досі не розпочався. Що тут сказати: перефразую лише Михайла Грушевського — вони керують Україною, яка їм не потрібна!П.С. Звернувся до Міністра культури Олександра Ткаченка щодо цієї ганьби та інформую КМДА, що наш фонд «Рідна країна» готовий відремонтувати бодай пам‘ятний знак Михайлові Грушевському за власні кошти, якщо вона неспроможна це зробити до 24 серпня цього року!

Микола Томенко,

засновник фонду «Рідна країна»

Розділи: Суспільство

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути