chrome firefox opera safari iexplorer

Як Кличко готує українську столицю до відзначення 30-річчя відновлення Державної Незалежності

08 квітня 2021 о 17:35

Сьогодні обійшов історичну частину Києва, що пов’язана з визначними подіями нашої історії, які відбувалися в 19-20 століттях. Короткий висновок: як влада ставиться до української історії, так вона ставиться й до української держави і народу! Це — пам‘ятний знак Керівнику української держави, батькові новітньої української історії Михайлові Грушевському в центрі Києва та будівля Центральної Ради (Будинок вчителя), які пообіцяла реконструювати Київська влада для створення Музею Української революції 1917—1918 років.Нагадаю, що в грудні 2019 року музей Української революції 1917-18 років переселили для проведення реконструкції будинку, який фактично досі не розпочався. Що тут сказати: перефразую лише Михайла Грушевського — вони керують Україною, яка їм не потрібна!П.С. Звернувся до Міністра культури Олександра Ткаченка щодо цієї ганьби та інформую КМДА, що наш фонд «Рідна країна» готовий відремонтувати бодай пам‘ятний знак Михайлові Грушевському за власні кошти, якщо вона неспроможна це зробити до 24 серпня цього року!

Микола Томенко,

засновник фонду «Рідна країна»

Розділи: Суспільство

3 жовтня

Інші дати
Народився Володимир Дорошенко
(1879, м. Петербург, Росія – 1963) – український бібліограф, літературознавець, перекладач, критик. «Князем української бібліографії» називали його сучасники.
Розгорнути
Народився Михайло Возняк
(1881, с. Волиця, Львівська область – 1954) – український літературознавець і фольклорист. Автор багатьох наукових праць, присвячених життю і творчості українських письменників, українського фольклору й театру, «Історії української літератури» в 3 томах.
Розгорнути
Народився Киріяк Костанді
(1852, с. Дофіновка, Одеська область – 1921) - український художник-передвижник. Автор картин «У хворого друга», «В люди», пейзажів, портретів. Серед учнів К.Констанді – М.Греков, А.Шовкуненко.
Розгорнути