chrome firefox opera safari iexplorer

Як Кличко готує українську столицю до відзначення 30-річчя відновлення Державної Незалежності

08 квітня 2021 о 17:35

Сьогодні обійшов історичну частину Києва, що пов’язана з визначними подіями нашої історії, які відбувалися в 19-20 століттях. Короткий висновок: як влада ставиться до української історії, так вона ставиться й до української держави і народу! Це — пам‘ятний знак Керівнику української держави, батькові новітньої української історії Михайлові Грушевському в центрі Києва та будівля Центральної Ради (Будинок вчителя), які пообіцяла реконструювати Київська влада для створення Музею Української революції 1917—1918 років.Нагадаю, що в грудні 2019 року музей Української революції 1917-18 років переселили для проведення реконструкції будинку, який фактично досі не розпочався. Що тут сказати: перефразую лише Михайла Грушевського — вони керують Україною, яка їм не потрібна!П.С. Звернувся до Міністра культури Олександра Ткаченка щодо цієї ганьби та інформую КМДА, що наш фонд «Рідна країна» готовий відремонтувати бодай пам‘ятний знак Михайлові Грушевському за власні кошти, якщо вона неспроможна це зробити до 24 серпня цього року!

Микола Томенко,

засновник фонду «Рідна країна»

Розділи: Суспільство

4 жовтня

Інші дати
Дмитро Андрусенко
1895 – український диригент, бандурист, педагог; організатор і диригент капел бандуристів. Майстер з виготовлення українських народних музичних інструментів (бандур, цимбал, сопілок).
 
Розгорнути
Народився Юрій Клен (Освальд Бурггардт)
(1891, с.Сербинівка, Хмельницька область – 1947) - український поет, перекладач, літературний критик. Автор збірки «Каравели», епопеї «Попіл імперій», есе «Спогади про неокласиків», перекладів з англійської, німецької, французької та інших мов.
У кожнім краї символом є квітка, Яка стає окрасою садка: У Англії стокротка-маргаритка, А у французів лілія струнка. Черешня й хризантема у Ніппоні (вони ввійшли в його казковий міт) і викоханий в теплому підсонні в Єгипті лотоса зірчастий квіт. А на Вкраїні – соняшник. У гурті Лукавих чорнобривців і настурцій Самотньо пнеться він до височин. (Юрій Клен)
Розгорнути