chrome firefox opera safari iexplorer

«Чемпіону чемпіонів» Івану Піддубному — 150

16 вересня 2021 о 10:48

8 жовтня 2021 року — 150 річниця з дня народження Івана Максимовича Піддубного. З огляду на такий поважний ювілей, в Україні відбулася низка заходів з цієї нагоди. 

Команда Фонду «Рідна країна» також залучилася до пошанування Великого українця. Так, цими вихідними в Черкасах пройде спортивний фестиваль «Україна — країна найсильніших людей», який організовують Фонд «Рідна країна» та центр «Дахнівська січ» за підтримки НОК України.

Як розповів засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко, на заході планується проведення низки майстер-класів з боротьби, гирьового спорту, важкої атлетики, перетягування канату, біатлону за участі відомих спортсменів.

facebook.com/Микола Томенко

А також: просвітницька складова — презентація «Календаря-2021» у вигляді книжкових закладок з цікавими фактами про життя і досягнення Івана Піддубного для школярів, студентів та всіх, хто цікавиться правдивою українською історією. 

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути

Новини Дивитися всі