chrome firefox opera safari iexplorer

«Чемпіону чемпіонів» Івану Піддубному — 150

16 вересня 2021 о 10:48

8 жовтня 2021 року — 150 річниця з дня народження Івана Максимовича Піддубного. З огляду на такий поважний ювілей, в Україні відбулася низка заходів з цієї нагоди. 

Команда Фонду «Рідна країна» також залучилася до пошанування Великого українця. Так, цими вихідними в Черкасах пройде спортивний фестиваль «Україна — країна найсильніших людей», який організовують Фонд «Рідна країна» та центр «Дахнівська січ» за підтримки НОК України.

Як розповів засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко, на заході планується проведення низки майстер-класів з боротьби, гирьового спорту, важкої атлетики, перетягування канату, біатлону за участі відомих спортсменів.

facebook.com/Микола Томенко

А також: просвітницька складова — презентація «Календаря-2021» у вигляді книжкових закладок з цікавими фактами про життя і досягнення Івана Піддубного для школярів, студентів та всіх, хто цікавиться правдивою українською історією. 

3 жовтня

Інші дати
Народився Володимир Дорошенко
(1879, м. Петербург, Росія – 1963) – український бібліограф, літературознавець, перекладач, критик. «Князем української бібліографії» називали його сучасники.
Розгорнути
Народився Михайло Возняк
(1881, с. Волиця, Львівська область – 1954) – український літературознавець і фольклорист. Автор багатьох наукових праць, присвячених життю і творчості українських письменників, українського фольклору й театру, «Історії української літератури» в 3 томах.
Розгорнути
Народився Киріяк Костанді
(1852, с. Дофіновка, Одеська область – 1921) - український художник-передвижник. Автор картин «У хворого друга», «В люди», пейзажів, портретів. Серед учнів К.Констанді – М.Греков, А.Шовкуненко.
Розгорнути