chrome firefox opera safari iexplorer

«Чемпіону чемпіонів» Івану Піддубному — 150

16 вересня 2021 о 10:48

8 жовтня 2021 року — 150 річниця з дня народження Івана Максимовича Піддубного. З огляду на такий поважний ювілей, в Україні відбулася низка заходів з цієї нагоди. 

Команда Фонду «Рідна країна» також залучилася до пошанування Великого українця. Так, цими вихідними в Черкасах пройде спортивний фестиваль «Україна — країна найсильніших людей», який організовують Фонд «Рідна країна» та центр «Дахнівська січ» за підтримки НОК України.

Як розповів засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко, на заході планується проведення низки майстер-класів з боротьби, гирьового спорту, важкої атлетики, перетягування канату, біатлону за участі відомих спортсменів.

facebook.com/Микола Томенко

А також: просвітницька складова — презентація «Календаря-2021» у вигляді книжкових закладок з цікавими фактами про життя і досягнення Івана Піддубного для школярів, студентів та всіх, хто цікавиться правдивою українською історією. 

27 жовтня

Інші дати
Народився Леонід Павленко
(1924, с. Семенівка Полтавської обл. - 1998) - лікар-травознавець, автор книжок про лікування травами, збірок легенд, зокрема "Цілющі скарби", "Біла лілея", "Цвіт папороті" та ін.
Розгорнути
Народився Максим Березовський
(1745, м.Глухів, Сумська область - 1777) — український композитор, диригент, співак. Класик європейської музики, засновник хорового співу.
Розгорнути