chrome firefox opera safari iexplorer

РОСІЙСЬКІ ВАРВАРИ не мають права бути в ЮНЕСКО

11 березня 2022 о 19:05

РОСІЙСЬКІ ВАРВАРИ не мають права бути в ЮНЕСКО або чому 45 сесію Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО-2022 треба провести в ЧЕРНІГОВІ, а не в Казані. 

Музеї, бібліотеки, школи на всіх території України потрапляють під обстріли російських ВАРВАРІВ! Найбільше потерпає історична частина Чернігова, об‘єкти якої вже знаходяться в ПОПЕРЕДНЬОМУ СПИСКУ всесвітньої світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тому Міністерство культури, ІКОМОС України та Польщі вже звернулися до ЮНЕСКО з вимогою виключити Росію з цієї організації. Нагадаю, що саме ЮНЕСКО повинна опікуватися ЗАХИСТОМ та ЗБЕРЕЖЕННЯМ історико-культурної та архітектурної спадщини країн-учасниць. 

Цинізм ситуації ще й в тому, що прийдешня 45 сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО запланована на 2022 рік і повинна відбутися в Росії (м. Казань). Отож звертаємося до наших діячів культури, журналістів, всіх активних людей, які працюють або тимчасово перебувають поза межами України включитися до нашої кампанії за ВИКЛЮЧЕННЯ Росії з ЮНЕСКО та відміни проведення 45-сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Росії.

Особливе прохання до українців Франції та їх друзів — почати інформувати і пікетувати штаб-квартиру ЮНЕСКО, яка знаходиться в Парижі!Водночас, пропоную Президенту та Уряду України офіційно запропонувати ЮНЕСКО провести 45 сесію Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в ЧЕРНІГОВІ.

П.С... Як відомо в Чернігові від бомбардувань та обстрілів російських ВАРВАРІВ зруйновано Музей українських старожитностей імені В.Тарновського, історичну будівлю Обласного молодіжного театру, стадіон «Десни»... Так викладав Музей українських старожитностей в на початку 20 — 21 століття.

Розділи: Культурна

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути