chrome firefox opera safari iexplorer

Українська книга для дітей, школярів і студентів Черкащини

25 червня 2023 о 11:14
УКРАЇНСЬКА КНИГА для дітей, школярів і студентів ЧЕРКАЩИНИ
Загальнонаціональний проект «Українська дітям — українську книгу» доїхав до Черкащини.
9 тисяч нових книг українською мовою передані дитячим, шкільним та вузівським бібліотекам області.
Спеціальний книжковий і патріотичний подарунок отримав також Інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, який днями відзначає своє 50-річчя.
Щира подяка Тарасу Шевченку (Міністерство культури та інформаційної політики) і Олегу Наливайку (Держкомтелерадіо) за підтримку просвітницької та виховної роботи біблотек, шкіл та вишів Черкаської області
Принагідно поінформємо, що наш Фонд «РІДНА КРАЇНА» вже, щонайменше, 15 років допомагає бібліотекам, школам і вузам поповнювати свої книжкові фонди українською книгою.
І не забуваємо, що без нашої повної СВІТОГЛЯДНОЇ ПЕРЕМОГИ над «руськім міром» не буде й ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ

17 липня

Інші дати
Микола Миклухо-Маклай
1846 – російський мандрівник українського походження, антрополог, етнограф, географ, гуманіст. Дослідник, що став «каарам-тамо» (людиною з Місяця) для багатьох тубільців і науковим авторитетом для освічених європейців.
Розгорнути
Народилася Олена Пчілка (Косач Ольга Петрівна)
(1849, м. Гадяч, Полтавська область – 1930), українська письменниця, драматург, перекладач, критик, публіцист, етнограф, фольклорист, журналіст, редактор, видавець, педагог. Мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.
“Українська течія – се було наше природне оточення... Щодо пісень українських, то не знаю, чи ще в якомусь панському домі співано їх так багато, як у нас”. (Олена Пчілка)
Розгорнути
Народився Філарет Колесса
(1871, с. Піщани, Львівська область - 1947) – українського композитора, фольклориста, літературознавця, основоположника українського етнографічного музикознавства.  
Розгорнути