chrome firefox opera safari iexplorer

На Форумі видавців у Львові презентують «Український щорічник-2016»

08 вересня 2015 о 14:29

12 вересня 2015 року о 12:30 під час 22-го Міжнародного Форуму видавців у Львові у Палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15) засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко спільно із представниками видавництва «Генеза» презентують новий Діловий щоденник українця – «Український щорічник-2016»

Основний лейтмотив Українського щорічника – за допомогою біографій видатних українців спонукати кожного українця до щоденної наполегливої праці для України.

Український щорічник-2016 містить афоризми, ілюстрації про найвідоміші історичні, архітектурні, культові пам’ятки України, щоденний народний календар з прикметами та перлинами народної мудрості.

Незмінною у щорічнику залишається рубрика «Що я зробив для України», де кожен власник цього видання зможе записати свої ідеї та плани на майбутнє.

Власники ділового щоденника по-новому відкриють для себе як досі незнані постаті інтелектуалів, державних та громадських діячів, які працювали в інтересах власного народу, так і вже відомих людей.

На сторінках щоденника Ви знайдете авторів найвідоміших українських афоризмів та пісень; ознайомитесь із мудрими заповітами Григорія Сковороди, прочитаєте, як Володимир Маяковський агітував вивчати українську мову, а Антон Чехов – хвалив українських селян за веселість і той же час тверезість; відкриєте для себе лірику Івана Франка у перекладі Анни Ахматової та ще багато нового і цікавого.

Отож, кожний охочий може використати «Український щорічник» для щоденного патріотизму.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути