chrome firefox opera safari iexplorer

Побачив світ «Український щорічник-2015»

15 грудня 2014 о 15:43

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» видав Діловий щоденник українця на наступний рік – «Український щорічник-2015».

Нагадаємо, Український щорічник видається вже п'ятий рік поспіль, і за цей час це видання отримало багато схвальних відгуків від експертів та користувачів.

Продовжуючи започаткований світоглядний задум Ділового щоденника українця – світлими життєвими прикладами видатних українців спонукати кожного до щоденної активної праці та помислу «Що я зробив для України», — у новому виданні додані нові імена відомих українців та нові цікавинки.

IMAG0602-1

Український щорічник-2015 містить 365 афоризмів та стільки ж ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні, культові пам'ятки України, а також — щоденний народний календар з прикметами та перлинами народної мудрості.

IMAG0609-1

Незмінною у щорічнику залишається рубрика «Що я зробив для України», де кожен власник цього видання зможе фіксувати свої ідеї та плани на майбутнє.

IMAG0604-2

Увага!!! На цей час всі примірники «Українського щорічника-2015» розпродані. Очікуйте на наступні новинки!

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути