chrome firefox opera safari iexplorer

Спочатку "Україна понад усе! " для влади, а потім – для народу

20 жовтня 2015 о 11:20

Коли влада нарешті почне захищати український світ? Це питання виникає, коли дивишся не лише традиційні пострадянські чи проросійські за культурологічним контентом комерційні канали. Але навіть, коли дивишся «братні» для української історії телеканали.

Я вже писав про те, що на «5 каналі» — каналі Міністра інформаційної політики України – ранок розпочинається програмою про важливість християнських цінностей. І все було би нічого, якби ця програма не велася російською та не пропагувала би читання російськомовних Біблії та інших християнських книг.

От виникає питання: чому на телеканалі, де в куточку написано «Україна понад усе!», йде пропагування християнських цінностей в російськомовній версії?

Як відомо, увесь реформаторський рух в країнах Європи (національно-визвольний та революційний рух, що відбувався під релігійними гаслами) передбачав насамперед те, що богослужіння мало проводитись РІДНОЮ МОВОЮ.

Очевидно, для того, щоб український світ став головною ідеологією в нашій державі, треба, перш за все, щоб влада через свої медіа показувала приклад для решти, як вона любить Україну і як дотримується гасла «Україна понад усе!».

Коли Україна стане понад усе для влади, тоді вона буде понад усе і для народу.

Микола Томенко, народний депутат України, засновник Фонду «Рідна країна»

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути