chrome firefox opera safari iexplorer

Куди зібрались українці на свята в умовах економічної кризи

02 грудня 2015 о 11:09

До нового року залишився місяць, і українці вже масово готуються до святкування. Зокрема, вибирають, де саме провести свята: вдома чи за кордоном.

Мрії про люксовий відпочинок на новорічні свята не завжди збігаються з реаліями, такими, як коливання курсу валют чи проблеми з відкриттям візи. Отож, багатьом залишається насолоджуватися святковим салатом «Олів’є» вдома, йдеться в сюжеті телеканалу новин «24».

І поки одні ще планують, інші до Нового року вже готові. Автобусні тури починають купувати ледь не за рік до свят. А квитки на літак активно бронюють уже з вересня. Бо так дешевше. А тим, хто лише зараз згадав, що хоче провести різдвяні канікули за кордоном, у турагентствах радять поспішити.

Цього року популярними серед українців є балтійські країни та європейські напрямки. Багато хто їде до Польщі, Нідерландів, Угорщини, Словаччини та Німеччини. А охочі поринути в казку купують тури до Фінляндії.

Також запевняють — ціни на закордонний відпочинок не космічні. Порівняно з минулим літом різниця не значна, а в більшості випадків її взагалі немає. Дорогими на різдвяні канікули залишаються європейські гірськолижні курорти.

Альтернатива їм — дешевші, але нічим не гірші українські Карпати. Оскільки «Буковель» давно розпроданий, пропонують інші варіанти.

Не бояться українці літати до країн, де сталися теракти. Так, у Єгипет та Францію тури розлітаються, як гарячі пиріжки. Свята у Парижі та засніжених Альпах обійдуться українцям у близько 800 євро за два тижні на одну особу. А сім днів у Єгипті коштуватиме від 400 євро.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути