chrome firefox opera safari iexplorer

Куди зібрались українці на свята в умовах економічної кризи

02 грудня 2015 о 11:09

До нового року залишився місяць, і українці вже масово готуються до святкування. Зокрема, вибирають, де саме провести свята: вдома чи за кордоном.

Мрії про люксовий відпочинок на новорічні свята не завжди збігаються з реаліями, такими, як коливання курсу валют чи проблеми з відкриттям візи. Отож, багатьом залишається насолоджуватися святковим салатом «Олів’є» вдома, йдеться в сюжеті телеканалу новин «24».

І поки одні ще планують, інші до Нового року вже готові. Автобусні тури починають купувати ледь не за рік до свят. А квитки на літак активно бронюють уже з вересня. Бо так дешевше. А тим, хто лише зараз згадав, що хоче провести різдвяні канікули за кордоном, у турагентствах радять поспішити.

Цього року популярними серед українців є балтійські країни та європейські напрямки. Багато хто їде до Польщі, Нідерландів, Угорщини, Словаччини та Німеччини. А охочі поринути в казку купують тури до Фінляндії.

Також запевняють — ціни на закордонний відпочинок не космічні. Порівняно з минулим літом різниця не значна, а в більшості випадків її взагалі немає. Дорогими на різдвяні канікули залишаються європейські гірськолижні курорти.

Альтернатива їм — дешевші, але нічим не гірші українські Карпати. Оскільки «Буковель» давно розпроданий, пропонують інші варіанти.

Не бояться українці літати до країн, де сталися теракти. Так, у Єгипет та Францію тури розлітаються, як гарячі пиріжки. Свята у Парижі та засніжених Альпах обійдуться українцям у близько 800 євро за два тижні на одну особу. А сім днів у Єгипті коштуватиме від 400 євро.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути