chrome firefox opera safari iexplorer

Таємниці гори Тотоха

10 лютого 2016 о 14:30

Гора Тотоха — одне з найпотужніших місць сили України, розташоване в Київській області поряд з селом Медвин. 

Археологами на горі Тотоха виявлені сліди древніх поселень, а сама гора розташована на місці колишньої пристані на річці «Хоробрів», яка раніше була набагато повноводніша, ніж зараз.

Село Медвин засноване ще в 12 столітті, на початку 20-го століття в ньому проживало понад 12 тисяч осіб (на сьогодні близько 4 тисяч).

Від Медвина можна піднятися на гору Тотоха, відому як енергетичний центр України, який за своїми властивостями може зрівнятися з Тибетом. Відповідно до сучасної інтерпретації «Тотоха» походить від імені єгипетського бога місяця Тота. Вчені, які дотримуються більш традиційних поглядів, вважають, що назва гори походить від тюркського слова «Тотоха» — «особливий».

Гора дійсно багата своїми особливостями. Навіть люди, що не володіють екстрасенсорними здібностями, відчувають позитивну енергетику цього місця. На Тотоха є три енергетичні точки з позитивною енергією — вони утворюють трикутник, всередині якого людина захищена від будь-якої енергетичної агресії. Дані точки можна виявити за допомогою біолокації. На вершині гори встановлений прапор із зображенням символу триєдності світу — трьох кіл, що утворюють трикутник.

Перебування на горі Тотоха дозволяє відновити енергетичну структуру людини, яка схильна до постійних руйнувань через стреси, техногенних та інших негативних впливів. Поповнюючи запас енергії, люди і після спуску з гори деякий час продовжують відчувати себе фізично і емоційно здоровими.

Незважаючи на велику кількість туристів, які прагнуть побувати на горі Тотоха, в селі Медвині поки немає відповідної інфраструктури — приїжджим доводиться зупинятися в будиночках, що здаються селянами. Максимально довгий маршрут на Тотоху має протяжність 60 км — його можна пройти як за один день (якщо повертатися в село на машині), так і за 2 дні (якщо використовувати велосипед). Весь шлях рясніє прекрасними видами української природи — ліси, поля, озера.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...