chrome firefox opera safari iexplorer

На Західній Україні розпочинається один з найбільших музичних конкурсів

29 лютого 2016 о 16:30

У Тернополі вже 4 роки поспіль проводиться «Koza Music Battle», що вважається найбільшим у Західній Україні музичним конкурсом серед молодих гуртів. Учасниками мистецького заходу можуть бути колективи, які грають не більше трьох років і мають мінімум 20 хвилин програми власної творчості. Цьогоріч заяви подали 97 гуртів з усієї України.

«Із них було відібрано 32 групи. Вони будуть змагатися у чвертьфіналах. На кожну групу виділяється по 20 хвилин. У тиждень відбудеться один чвертьфінал. На кожному концерті виступають по 4 гурти, з них по одному виходять у півфінал. Далі переможці продовжують боротьбу у півфіналах і фіналі. В кінці травня це все завершиться. Стартував мистецький захід 25 лютого. У перших батлах переміг гурт із Івано-Франківська «Fifty/Fifty», – каже організатор «Koza Music Battle» Ярослав Качмарський. – «Суддівська колегія складається з видатних музичних діячів. Вони оцінують виступи молодих груп. У нас є певні критерії оцінювання виступів: драйвовість – ми очікуємо, щоб група запалювала слухачів, щоб була інтеракція, оплески. Другий важливий критерій – оригінальність. Бо, коли прослуховував 97 груп, які подали заяви, оригінальних серед них було небагато. Далі – зіграність і майстерність, тобто творчість має бути добре подана і треба майстерно грати. Ще один критерій – артистичність і подача. Це як артист поводиться на сцені, як він подає зовнішнім образом і поведінкою свою творчість. П’ятий критерій, який ми ввели минулого року, – це перспективність».

До 13 квітня заплановано провести загалом 8 чвертьфіналів. Вхід – вільний. А переможець фіналу музичних батлів отримає подарунок – студійний запис трьох пісень, 3 000 гривень і виступ на фестивалі «Файне місто».

Джерело: День
Розділи: Новини культури

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути