chrome firefox opera safari iexplorer

Чому Гройсман, Яценюк і Порошенко ходять до Ложкіна, а не до Шевченка?!

19 березня 2016 о 11:01

Вся нинішня формальна політична еліта вивчає та хвалить «безсмертну та геніальну» книгу Ложкіна. Воно ніби-то й правильно, бо в тексті «спогадів» всі наші очільники — або геніальні, або, як мінімум, добрі.

От тільки з народом біда: ним так ідеально (з точки зору новітніх підходів до урядового менеджменту) керували, а він — люто ненавидить владу...

Але я про ідеологію влади. Глава АП Ложкін, як і його попередник, сумновідомий Д. Табачник, любить писати про себе книжки, любить друкувати їх в «Фоліо» і найголовніше — страшенно вболіває за долю російської культури та носіїв російської культури в Україні!

Отож, всі очільники держави прибули на найважливішу культурну подію країни — до Ложкіна, а я подумав: а коли ж Гройсман, Порошенко і Яценюк приїдуть до Шевченка? От вже минули три дні народження і три роковини смерті нашого Пророка після «Революції гідності», а керівники України ЖОДНОГО РАЗУ ЗА ЦЕЙ ПЕРІОД НЕ БУЛИ ні в Моринцях, ні на Тарасовій могилі у Каневі!

Згадався мені тут Віктор Баранов з його поезією «До українців»:

« Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..»

100x75-1Микола Томенко, кандидат історичних наук, доктор політичних наук, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути