chrome firefox opera safari iexplorer

Музей у Пирогові запрошує на «Дні дитячої творчості»

24 травня 2016 о 15:04

Свято «Дні дитячої творчості» відбудеться 28-29 травня в Національному музеї народної архітектури та побуту України.

Про це повідомили у прес-службі музею.

«Свято розпочнеться о 12 годині 28 травня на Співочому полі (експозиція „Середня Наддніпрянщина та Південь України“). За допомогою майстрів, що проводитимуть майстер-класи, діти зможуть долучитися до створення зразків народного мистецтва — рушників, писанок, кошиків та ін., поспілкуватися з авторами витворів та керівниками гуртків та студій, придбати щось на згадку», — ідеться в повідомленні.

У заході візьмуть участь дитячі фольклорні колективи, гуртки та студії народного мистецтва — вишивки, писанкарства, гончарства (ліплення), витинанки, декоративного розпису, різьблення по дереву, художньої обробки шкіри, лозоплетіння, соломкоплетіння, виготовлення українських народних інструментів та ін. Художні школи представлять картини юних митців на різноманітну тематику, а також художній розпис на склі, іконопис, скульптуру, художнє ковальство.

Пісенну, танцювальну та усну народну творчість різних регіонів України, а також пісні і танці народів світу, представлять дитячі колективи з Києва та Київщини, Житомирщини, Львівщини, Чернігівщини.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути