chrome firefox opera safari iexplorer

Нацмузей у Пирогово запрошує відвідати свято меду

09 серпня 2012 о 08:40

Національний музей народної архітектури та побуту України (музей біля с. Пирогів) запрошує гостей 11-12 серпня 2012 р з 12.00 до 17.00 год. відвідати Свято меду «Перший Медовий Спас»

Відвідувачі матимуть змогу познайомитися і стати безпосередніми учасниками давніх традиційних українських обрядів: виготовлення обрядових букетів — «маковійчиків», водіння хороводів навколо традиційного символу свята — «Маковія», провести дегустацію і придбати мед та інші продукти бджільництва з різних куточків України, а також взяти участь в конкурсі на найкращий букет.

На заході будуть представлені характерні для свята Маковія (14 серпня) страви традиційної української кухні: коржі з маком та медом, вареники і пироги з маком та ін...

Фольклорні колективи з Київської, Житомирської, Чернігівської областей познайомлять Вас з чудовими зразками пісенного фольклору літнього циклу свят народного календаря.

Їхати :

тролейбусом № 11 від ст. м. «Виставковий центр»,

маршрутними таксі №№ 172, 156, 56 к.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути