chrome firefox opera safari iexplorer

Україна — Польща: де дивитися матч 21 червня

21 червня 2016 о 15:53

Збірна України сьогодні, 21 червня, проведе свій заключний матч на чемпіонаті Європи. У рамках третього туру групового етапу українці зіграють проти Польщі, повідомляє DT.UA. 

Після поразок від Німеччини і Північної Ірландії збірна України вже втратила всі шанси на вихід в плей-офф, а тому з поляками буде грати тільки за свою честь.

До того ж цей матч стане останнім біля керма збірної для Михайла Фоменка. Тренер попросив своїх підопічних виграти, щоб закінчити свою роботу в національній команді на мажорній ноті.

Польщі в цьому матчі також бажано перемагати, так як Північна Ірландія має шанси обійти поляків і залишити їх на третьому місці, а значить, і поставити під сумнів потрапляння в плей-офф.

Нічия або поразка влаштує поляків, якщо північноірландці не зможуть виграти в Німеччині.

Україна і Польща один з одним зустрічалися 7 разів: 3 перемоги на рахунку української збірної, 2 — у поляків, і ще 2 матчі завершилися внічию.

До речі, свій перший матч біля керма збірної України Фоменко провів саме проти поляків і виграв його з рахунком 3:1.

Головний тренер української збірної пообіцяв, що в стартовому складі на матч проти Польщі відбудуться деякі зміни, але на 100 відсотків змінювати склад Фоменко не буде.

А Тарас Степаненко підкреслив, що будь-який результат, окрім перемоги, буде для української збірної катастрофою.

Україна — Польща

Вівторок, 21 червня, Марсель, «Велодром», 19.00

Пряма трансляція — ТРК «Україна»

Арбітр — Свен Моен (Норвегія)

Орієнтовні склади: Україна: Бойко, Бутко, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Ротань, Коваленко, Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля

Польща: Боруц, Капустка, Глік, Паздан, Енджейчик, Криховяк, Йодловєц, Блащиковскі, Пешко, Мілік, Левандовські

Нагадаємо, букмекери фаворитом матчу вважають збірну Польщі. Коефіцієнт на перемогу команди Адама Навалки — 2,06, на нічийний результат — 3,35, а на тріумф українців — 4,20.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути