chrome firefox opera safari iexplorer

5 ідей, як відсвяткувати День Незалежності України 2016

12 серпня 2016 о 12:18

2016 року 24 серпня – День Незалежності України – припадає на середу. Більшість українців матимуть лише один вихідний день на відпочинок та святкування. Звісно, на такий короткий час не можна організувати тривалу подорож, наприклад, до Криму. Проте це не привід залишатись вдома, адже в околицях Києва безліч цікавих місць.

     

  1. Пирогово

Як відсвяткувати День Незалежності України 2016: Пирогово   

У Пирогово День Незалежності святкуватимуть по-особливому. У Музеї народної архітектури та побуту запланували створити з живих квітів найбільший в світі прапор України, сподіваючись відразу зареєструвати його в Книзі рекордів України. 23 серпня стяг офіційно презентують. А 29 серпня квіти з установки хочуть розвезти школам, садочкам, інтернатам — до 1 вересня. Насіння квітів, догляд за ними, транспортування і горщики фінансують спонсори та місцеві громади з різних куточків України. Найбільшу ділянку прапора — майже 800 квадратних метрів — замовила Донецька область, далі йдуть Харків і Луганщина.

Як доїхати: до станції метро «Либідська», а звідти 11 тролейбусом до Пирогово.

     

  1. Умань

Як відсвяткувати День Незалежності України 2016: Умань  

Колись граф Потоцький зробив розкішний подарунок своїй прекрасній дружині Софії – дивовижний парк. Тепер тисячі туристів мають можливість насолоджуватися красою української перлини – дендропарком «Софіївка». Зроби і ти собі чудовий подарунок на День Незалежності. Софіївка розташована на невеликій річечці, оточена столітніми дубами, навкруги неймовірна природа та кришталево чиста вода. В парку можна покататися на конях, катамарані, човнах. В самій Умані варто прогулятися біля Успенського собору та Миколаївського собору. Відвідати могилу хасида рабби Нахмана. Після смерті свого вчителя багато євреїв приходили сюди, щоб ушанувати його пам’ять. З 1998 року і по сьогодні Умань – центр святкування єврейського Нового року. Купи щось смачне у торгових рядах, які ще 300 років тому збудував Потоцький.

Як доїхати: можна автобусами, що відправляються із залізничного вокзалу або центрального автовокзалу.

     

  1. Остер

Як відсвяткувати День Незалежності України 2016: Остер   

Недарма Довженко так закохано та велично описував Десну. Відпочинок тут – справжнє задоволення та релакс. Тому радимо 24 серпня кинути всі справи та поїхати за 80 км на північ від Києва у місто Остер Чернігівської області. В Острі є багато красивих лісів. Спокійна річка із хорошими пляжами. На правому березі Десни – широкі луги, де досить багато чудових місць для наметів. Ідеальні умови для святкування Дня Незалежності в хорошій компанії друзів або сім'ї. У місті є Солонецьке озеро – дуже чисте та глибоке. Солдатське озеро, навпаки, мале й дуже тепле. Річка Острека із йодованою водою для оздоровлення. А в багатьох затоках є ідеальні місця для риболовлі.

Як доїхати: добиратися до Остра доведеться 1,5 – 2 години. Від метро «Дарниця» щогодини ходять автобуси до міста. Можна також звідти доїхати до Козелецького мосту , далі на попутних машинах через 30 хвилин — вже в Острі.

     

  1. Лубни

Як відсвяткувати День Незалежності України 2016: Лубни   

Відомі ще з часів хрещення Київської Русі, з правління великих Володимира та Святослава, Лубни й дотепер мають князівську славу. Лубни носять титул літературної столиці Полтавської області. В усій Україні славиться лубенський хліб. Із ним чудово смакуватиме сало та інша національна їжа. Об’єкти must-see – зроби екскурс до Мгарського чоловічого монастиря, храму Різдва Богородиці, Троїцької церкви на Нижньому Валу та будинку Єпархіального училища, тепер це школа №10. День Незалежності, проведений тут, буде справжнім пізнавальним святом та естетичною насолодою.

Як доїхати: Лубни знаходяться на трасі Київ – Харків. Можна доїхати на маршрутному автобусі. Також ходить електричка з пересадкою в Гребінці.

  1. Біла Церква

Як відсвяткувати День Незалежності України 2016: Біла Церква 

Тут святкувати День Незалежності можна на будь-який смак. Біла Церква розкинулась по обидва боки річки Рось. Тому буде чудова можливість покупатися та позасмагати на сонці. До речі, з правого берегу річки відкриваються мальовничі пейзажі всього міста. Ти можеш обрати також культурну насичену програму й відвідати Преображенський собор, Миколаївську церкву, костьол Івана Хрестителя, Микільську церкву, драматичний театр. Найкрасивіша принада Білої Церкви – дендропарк «Олександрія».  Він займає 400 гектарів землі та є найбільшим в Україні. Крім того, на День Незалежності в місті проходять масштабні святкування із парадами, урочистою ходою та цікавою розважальною програмою.

Як доїхати: Біла Церква знаходиться за 84 кілометри від Києва. Сюди ходять маршрутки зі станції метро «Либідська» або станції метро «Вокзальна».

Джерело: tochka.net
Розділи: Туристичні новини

25 листопада

Інші дати
Народився Микола Пирогов
(1810, м. Москва, Росія – 1881) – видатний хірург та анатом, педагог. Засновник воєнно-польової хірургії. В розквіті творчих сил усамітнився в своєму невеликому матку «Вишня» неподалік Вінниці, де організував безкоштовну лікарню.
Розгорнути
Народився Іван Нечуй-Левицький
(1838, с.Стеблів, Черкаська область - 1918) — український прозаїк, перекладач. Автор творів «Микола Джеря», «Кайдашева сім»я»...
«Українська жизнь - то непочатий рудник, що лежить десь під землею, хоч за його вже брались і такі високі таланти, як Шевченко; то безконечний матеріал, що тільки ще жде робітників, цілих шкіл робітників на літературному полі». (Іван Нечуй-Левицький)
Розгорнути
Народився Клим Поліщук
(1891, с. Краснопіль, Житомирська область – 1937) – український письменник, публіцист, автор історичних романів «Гуляйпільський батько», «Отаман Зелений».
Розгорнути